| DeNySa000 a întrebat:

Vreau si eu niste esxemple de iduri mai fitsoase. daca styti la ce vreau sa ma refer. va astept. fundita la cele mai folositoare si mai frumoasse

Răspuns Câştigător
| Дηdu a răspuns:

Barbieareid
fitzoasa_de_iubii
miss.chocolatte
chanelita_denu
kitty_tau
fetita.ta
iubii_mik
deny.kity
cho_co_chanel
denu_o_printsesa

5 răspunsuri:
| DeNySa000 explică:

Pai 乃乇ムイ尺ノズムÐリイ丂Ц sper sa nu te superi ...am fost super ale tale dar in sf l`am ales pe deny.kity ...acum nu stiu cui sa dau fundita sa nu va suparaty ca ale amn2 au fost super tary si frumoase va multumesc mult de tot

| MinAh21 a răspuns:

Fetytsah_shmekerita
i_am_the_best
frumusetse_denisa
doolsheatsa_de_fata
fitsoasa_shi_frumoasa
pufoshenie_fitsoasa

Cam atat. Sper ca te-am ajutat :* Sa ne spui ce id ai ales sa iti faci in final

| MinAh21 a răspuns:

Nu`i nimic...
e foarte bine ca ti-ai ales un id

| Silviu17 a răspuns:

Denycoolgirl_76 sau poti sa-ti pui numarul tau preferat dupa bara jos... Funda?

| gabiforstory a răspuns:

Doolce_denuzicnebonika