| anonim34666 a întrebat:

Vreau si eu niste filme lacrimogene ce imi sugerati?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Filme lacrimogene" :)). Lasa plansul la filme, ca e de ****, incearca astea:
http://www.shopmania.ro/......l-25242764

| Sadop a răspuns:

1.Titanic
2.127 Hours
3. Love Story
4.A beautiful Mind
5.The Vow
6.A walk to remember
7.I am Sam
8.One Day
9.The notebook
10.The pursuit of hapiness

| Erica33 a răspuns:

A walk to remember(o iubire de neuitat)
cel mai frumos film vazut vreodata de mine! Soer sa-ti placa!

| Erica33 a răspuns (pentru Erica33):

E vorba de un baiat rau care se indragosteste de fiica preotuliu de aia gen TIPATI DACA IL IUBITI PE IIsus da ea are cancer si la final moare si o sa sufere dupa ea...

| anonim34666 explică (pentru Erica33):

Stiu l-am vazut mersi! :*

| evelyn000 a răspuns:

"keith"...e superb si aprape deloc promovat in Romania desi in america a facut ceva senzatie...o sa-ti placa. "anna and the king"