| Shine_1620 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de iduri in eng.
dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele e siine? freaxx.siine. nu stiu mai vezi tu:* Bafta!

4 răspunsuri:
| MirunaMira9 a răspuns:

Bunaaa!big hug crazy_devil,devil_angel,sun-siine, kid_crazy_, baby.babyy,lollipop.sweet.lonley(daca esti fata), the.black.hero(daca esti baiat), black.to.black,black_and_white,pink.lady,little_miss...Succes funda?

| danielaxyz a răspuns:

Ctrl.cool

| quake a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti pui oricum ceva amuzant hee hee ...eu am scris primul lucru care l-am vazut pe geam... laughing era un tir cu fruti fresi si mi-am pus tutyfruty tongue.ai putea sa-ti pui niste lucruri care te reprezinta. daca nu te cunosc nu stiu ce tias putea zice fundita/

| Parazitu_5010 a răspuns:

Siine_is_untouchable, King_Of_The_street_, Star_Kidd, Crazy_Sunsiine, Inspirate Din astea. happy