| pisicutza8 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru petrecere ca sa nu ne plictisim...pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Dansati pe diferite tipuri de muzica, nu uitati dansul pinguinuluilaughing.
Jucati adv sau prov, chits sau miau, jocul cu sticluta.
Faceti multe multe poze.
Ati putea sa faceti si alte jocuri, de exemplu sa va machiati cu ochii inchisi (ma refer la fete), sa va uitati pe reviste sau depinde de anotimp, acum ca vin sarbatorile, ati putea sa cantati chiar acolo colinde, sau sa va machiati in craciunite sau mos craciun, ati putea sa impodbiti bradul impreuna:X, sunt multe lucruri pe care le poti face cu prietenii ca sa va simtiti bine.

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

M-am intors la intrebarea ta ca mi-am mai amintit ceva. Ati putea scrie biletele cu provocari si dupa aia sa luati cate unu si sa faceti provocarealaughing. Distractie placutatongue

| LadyViolet a răspuns:

Puteti sa organizati o petrecere in stil tropical! Invatati sa dansati "hula" (dansul din Hawaii) si alte dansuri tropicale, sau, foarte tare, sa bateti toti la tobe (tribal, cu se bate in Tahiti). Cereti ajutorul profesionistilor, este in Bucuresti o trupa care se ocupa cu asa cevawinking