| MeMonaIoana a întrebat:

Vreau si eu niste locuri din romania unde te poti distra ca si adolescent intr-o tabara in afara de bucuresti

2 răspunsuri:
| KyraW a răspuns:

Cauta pe google "tabara de vara".Si o sa iti apara acolo foarte multe oferte cu preturi foarte bune, si cam in orice perioada.Succes

| Calinnebunul a răspuns:

Judetul mures, comuna Lunca Bradului. www.buildingteams.ro daca gasesti o tabara mai tare ca asta raportat la calitate / pret, te rog sa ma anunti si sa-mi areti.