| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste poze foarte infircosatoare HORROR sa iti inghete sangele in vene pls

18 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De inghetat sangele nu stiu, dar de zbarlit parul, vezi pe rotten.com.

| Mwhahahaa a răspuns:

Hai domne ce-ai?
Ai innebunit...
Vrei sa ne bagi in boala?
Sa nu mai avem pace...sa nu mai dormim? rolling on the floor

Normal ca nu-ti dau nici o poza, ca mi-e frica sa dau search cine stie peste ce dau pe acolooh go on

see you soon!

| ardetiiniad666 a răspuns (pentru Mwhahahaa):

Nu fi asa de readevil mie imi dai poze?

| BabyPink a răspuns:

Superba poza pinky love struck

| BabyPink a răspuns:

Si eu sunt putin sadicadevil
Din tot ce ati dat(poze, site'uri, etc) nu m'a speriat nimic
hee hee

| RappK a răspuns:

Nu ti se pare mai interesant sa cauti tu...decat sa ti le ofere cineva?thinking
incearca pe google:*

| sunt_fericita a răspuns:

Priveste in oglinda rolling on the floor

| natupeu22 a răspuns:

Http://www.4lol.ru/cars/
numai accidente, care ai curaj sa intri aici:))?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te bagi intr-un frigider si te holbezi intr-o revista Hustler hai pabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un search pe google! sigur o sa gasesti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De poze horror as putea sa iti fac rost. Ma tem insa ca nu iti pot asigura o temperatura suficient de scazuta incat sa iti inghete sangele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai odata ce-ai!