| Alinutza_4057 a întrebat:

Vreau si eu niste status frumoase dau fundita:X:X:*

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

1. We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe)

I love you domnisoara Si sunt very mahnit Caci when i speak engleza You razi necontenit. I know esti englezoaica But it isn't important Amorul meu for tine Is very palpitant. I can't to sleep azi-noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa-ti tell iubirea me

don't worry ,be happy(nu te ingrijora,fii fericit)

Don’t interrupt me when i’m talking to myself!(nu ma intrerupe cand vorbesc cu mine insumi)

2. Don’t be sad, don’t be blue.Frankenstein was ugly too (nu fi trist, nu fi suparat, si Frankentein era urat);

3. He who laughs last, laughs best! But he who laughs first , sees the point (cel care rade la urma , rade mai bine! Dar cel care rade primul,intelege poanta);

4. To be or not to be, this is the question (a fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea);

5. A bad workman always blames his tools (un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte)

6. A bird in the hand is worth two in the bush (o pasare in mana face mai mult decat doua pasari din tufis);

7. A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind (un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta)

8. A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste);

9. A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic);

10. Always imitate the behavior of the winners when you lose (intodeauna imita comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi);

11. I can`t live my life without my angel!;x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]

12.Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]

13.Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]

14.Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi,spera pentru maine)

15.Good friends are like stars.you don't always see them,but you know they're always there!(Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

16.Sick of crying .tired of trying .Yes! I`m smiling! But inside I`m dying ...(M-am saturat sa plang.M-am saturat sa incerc.Da!Zambesc! Dar inauntru mor.)

Eu nu uit niciodata!Tine minte asta!Niciodata n-am uitat nimic-niciun fapt,niciun nume,niciun chip

E gata jocul, (e gata) ai face bine s-o uiti, nu fi bou! Ca poate pe maine te suna si-ti zice ca vrea sa te vada din nou Nu da, esti constient ca nu poti refuza. Nu nu!"

Tiam auzit vocea dintrun clipit m am ridicat

M ai privit in ochi mi ai zis "Eu sunt ce ai visat.

Ma uit la ea si zic, O DOAMNE!

Visam ca dragostea e simpla si trece. Si nu te lasa rece cand o vezi ca umbla cu zece. Crezi ca nimeni nu'ntelege ? E doar in capul tau.

Visezi sa traiesti un vis, pare usor ireal.Te trezesti, te privesti, esti defapt un cosmar...Iti doresti sa ajungi in Rai, dar te trezesti.Ce`ai trait nu e un vis, e un paradis artificial

Trebuie sa fim tari.sa le spunem pe fata,ca nu avem nevoie de prieteni ce ne *** in viata

Zambeste iar si priveste putin...Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin!:

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

Nu exista papagali. doar bufnite cu mult tupeu!

nu stiu ce respecti tu.Eu respect alt nivel.Nu halesc oamenii care isi dau mereu Refresh la caracter

Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte:X t iubesc

Speranta e cea care ne aduce in suflete increderea de a continua. Ea ne "sopteste" in momentele de cumpana ca visele noastre se pot transforma in realitate

Nimic nu se uita ! Totul se simte !

Tii minte ?incercai sa nu clipesti.fara nici`un regret o iubeai si la piept o strangeai,o simteai cum respira,cat de calma era si nu permiteai de nimic sa-i fie teama!

va fi greu s treci peste toate ,s uiti s spui poate dar vei lupta caci ai pentru cine voi fi langa tine

ma suni, si-mi spui ca ma iubesti asa cum sunt. sincer.te-as iubi si eu din cand in cand

Atata timp cat nu ne pasa de voi puteti zice ce vretzi !peste toate o sa trecem cu capul sus...ne avem una p alta... asta`i mai presus!

Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze:X

Intelege ca nu vreau Doar o relatie de`o vara Fiindca inima mea Nu bate doar cand e frumos afara

Ne ascundem dupa defecte ca faptele sa para perfecte . Scopul : Sa nu parem ceea ce oglinda vrea sa ne reflecte !

Ei stiu sa schimbe copacul in trunchi, Ei vor sa auda cum ramuri se frang, Ei cred ca pot sa ma vada-n genunchi Dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang...

Omul care are rabdare sa nu se razbune imediat, ori te iarta, ori se razbuna cumplit!Nu te-am iertat,crede-

Ai 4 iubite , ce chinuit baiat

Cand una-i la scoala cealalta e in pat

Te crezi exemplul de cel mai cool barbat

Răzbunarea cea mai cruntă este când duşmanul tău e silit să recunoască că TU eşti mai bun şi el e mai rău!

Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poţi să te prefaci, ai reuşit. .

Te mai aştept o zi sau poate două şi dacă vii mă fac că ploua

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă !

Aş vrea să poţi să te vezi prin ochii mei. Numai aşa ţi-ai da seama ce mult însemni pentru mine !

Voi va laudati ca ati avut patul lui Eu ma laud ca am avut inima lui:X Ca e un golan stiu prea bine Dar stiu ca golanul asta ma iubeste doar pe mine

Ai avut-o de mult dar acum nu o mai ai Ai incercat sa o inlocuiesti. dar nu puteai caci o iubeai:X

"Cand iti va fi mai greu in viata, sa ai incredere in ea... iti da totul daca ii ceri!

Da tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna. Doare mai tare ca orice si nu se opreste de'a dracu Durerea'i facuta sa'ti **** creierii si sa'ti macine capu

Se spune ca sunt vise si K Nu pot fi atinse! Sunt primele ce le vezi cu beqrile stinse! Da` si cand sunt aprinse, cand te trezesti cu ele`n gand si, Apoi le vizualizezi din nou rand pe rand!

Si vocea lui cand iti spune"alo" te lasa fara ton. La ceasu` cand altii dorm tu revii si memorii`s inca vii. Stiu impaca`te cu el pana nu`i prea tarziu

Adrenalina ma reprezinta In viata am o tinta: De a-mi atinge scopul. Rimele doar danseaza Nimicul nu ma tenteaza In viata eu vreau TOTUL

Prietenia este confortul inexprimabil de a te simţi în siguranţă cu o persoană, fără a trebui să-ţi cântăreşti gândurile, nici să-ţi măsori cuvintele.

Nu mai vreau sa aud cum plange sufletul tau...ma doare.stii ca ma doare.cand te uiti spre cer acolo voi fi eu.Aproape de tine mereu.Mai bine mor decat sa stiu ca te voi pierde sh pe tine

Ia-ti cd-urile toate si cuvintele aruncate...cana de cafea cu lapte, daca pleci maine.

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim !

Totul pe pamant este efemer,poate doar visele si credinţa in îngeri sunt pentru totdeauna. este o poveste fara sfârşit.

nu contează cât ai, ci cu cine împarţi".

Cu minunata şi teribila ei nepăsare, pe care noi nu o vom putea învăţa niciodată, natura uită tot, chiar şi pe cei care au avut naivitatea să creadă că, măcar, la mare nu există decât prezent

FEMEIA ADEVĂRATĂ nu este nici-una din curvele care-şi petrec toată ziua aranjându-se pentru a fura laudele inutile de pe chipurile însetate ale bărbaţilor, ci este cea care ştie să stârnească admiraţia acestora

FEMEIA ADEVĂRATĂ îşi foloseşte priceperea pentru a le călăuzi viaţa celor dragi

Iubirea nu este scrisa pe hartie, ca hartia sa nu fie rupta…nici nu e sculptata in piatra, pentru ca piatra sa nu se sparga…dar este inscrisa pe o inima si acolo va ramane pentru totdeauna.

Uneori,un picior in kp spune mai mult decat o mie de cuvinte

Dragostea este limba in care inimile noastre vorbesc una cu cealalta

"Ia ziua de ieri cu tine sa ma simti si maine

"Ai grija de tarfa ta... Ca te doare inima cand t uitzi la poza mea

Si de`o vrei pe ea, sa uiti de inima mea

Nu Stiu Cum Sa Imi Indrept Greselile...Dar Stiu Ca Fara Tine Ma Ratacesc In Idei Si Ma Pierd Printre Vise...

Orice barbat care se respecta,are langa el o bruneta

Are o privire care te topeste!

Obtine tot ce isi doreste daca zambeste.

Inocenta ca un inger blond cu aripi.

Cu o indiferenta care te face sa tipi...

Bruneta , ochi albastrii, sh forme bine conturate . buze mari numai bune sa fie muscate

aM uiTat De tiNe tU sTii PreA biNe ...

Si de`o vrei pe ea, sa uiti de inima mea

Lucrurile nu sunt intotdeauna ce par a fi

Departe de tot ce te seaca,sa schimbi starea Dar nici macar nu stii,daca asta e rezolvarea

Nimeni n-a stiut cand a-nceput Nimeni cand s-a terminat Nimeni nu mi-a spus cand te-a durut Nimeni cand te-ai bucurat.

Ma intreaba zilele daca mai vii Si noptile daca mai stii Ca locul tau e aici,cu mine

Noaptea e cu luna plina fermecata Seara cu tiganii n-o uiti niciodata

Iar incredere in mine sa nu ai nici un pic de acum!

ma trezesc cu tine in gand,vreau in bratele tale sa ma pierd

Nu judecati sa nu fiti judecati N-ati trecut prin ce-am trecut,va intrebati Cercetati ati vrea sa stiti cine rade la urma rade mai bine asa ca nu glumiti

Ei care privesc Nu pot cuprinde-n mintea lor nimic De ce mai stau si ma alint? De ce zambesc si ma prefac ca inteleg cand spui cuvinte dulci?

Despre femeie e mai bine sa nu stii tot, Incearca sa nu-ti faci din asta o obsesie Ca de i-ai stii trecutu' ai cadea-n depresie

Ai vrea sa stau in genunchi in fata ta Sa te stresez cu"te iubesc"ca sa-mi demonstrez dragostea

Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa

sunt in casa,ai vrea sa imi fi tata,cand plec la scoala ai vrea sa imi fi profesor, cand plec la intalnire ai vrea sa imi fi.PRIETEN.IUBIT,SOT,AMANT,ai vrea sa fi totul pentru ca atunci cand ma vei cunoaste... NU VEI PUTEA TRAI FARA MINE

Azi abia te ridici maine`tzi trece , nu uita unde`s doi puterea creste

Viata ste o curva pentru ca iti ia totul dar este si o femeie demna pentru ca iti lasa amintiri superbe

Nu sunt influențată niciodată de om, poate doar de conjuncturi

Oare au dat spaga ca sa treaca de clasa I? Da,e cat se poate de clar

ai inteles ideea? Ce? Tre sa iti mai explic?:O ce e asa de greu de inteles ? pur si simplu il ador si e toata viata mea:X

Aceeasi scuza pe buze se scurge :Eram beat

Vezi tu timpu' trece.Mi se rupe stii ca mi se rupe INIMA.Sunt inofensiv da' gandu' meu e criminal.Atat de natural denaturez cuvintele in timp real.

Imi place ca stii sa te misti atat de lent.Iti place ca devine atat de evident.Ca desi pari cuminte iti place indecent.Ca Eva Kent, n-ai niciun sentiment

M'am intalnit cu viata si'am intrebat'o:de ce tarfa?

Si inca mai visez Cand fumez si beau si vreau sa ne fie bine Dar simt ca nu te mai pot tine langa mine Si te inteleg sau macar incerc sa ma prefac

Am boala pe tot ce nu-mi place, Asta ma face isteric Da nu sunt indiferent Si ce am, Am pe merit

Sa ma urati pentru ce spun Ca nu retrag in veci Nu e rusinos sa nu poti E de c***t sa nu-ncerci!

M-am certat cu timpul prea mult timp M-am luptat cu gandul sa ma schimb Insa lacrima ta este sare peste rana mea

Numai pentru noi doi, Timpul sa se-opreasca intr-o joi Si sa il pacalim, Sa-i dam drumul din nou si sa o ia din loc doar cand o fi sa ne despartim!

Poate ca sunt lacrimi care m-au plouat si s-au uscat Poate ca sunt maini care ma stiau dar m-au uitat Dar eu,eu le-am iertat!

I-organic ce se-ntampla cu unii oameni Au in sange comentariul, critica fara examen Uneori ii apuca o dementa verbala I-o boala ce se cheama SIDA intelectuala

viata are colti, e chiar dintoasa bunavointa falsa e si ea periculoasa

niciodata sa nu incerci sa intelegi ce'i in capul altora!

sunt produsul unei societati plictisite care in fiecare zi inevitabil ma-nghite nu mai cred in picturi toata treaba-i dubioasa dar macar sunt sincer ma prefac ca-mi pasa

Vrei sa schimbi ceva,e bine sa incepi cu tine, Afla ce-ti doresti si n-asculta de nimeni Intrebari gresite duc la raspunsuri false Decizii proaste duc la decizii si mai proaste

Ţi-ar plăcea să te urmez mereu fără să fac vreun zgomot şi să înţeleg totul fără ca tu să spui ceva.

Everybody has something special.U have something special.I'm in love with U

iar asul pe care-l tii in maneca e doar indiferenta ce stapaneste camera cand respiri fum de canepa

n`o sa fiu niciodata ceea ce`ti doresti am prea multe defecte pe care o sa le gasesti n`o sa fiu niciodata un model in viata pentru ca sunt un nimeni dependent de alcool si ceata

Vreau sa ne fie bine,dar simt ca nu te mai pot tine langa mine

Ne avem unul pe celalat,asta conteaza,mai mult decat orice!

Am o tehnika speciala,stiu exact cum sa te bag in boala sa te’nec in parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun

Lasa-ma,mai lasa-ma,gandurile mele sunt cocotzate intr-un nor lasa-ma sa zbor ushor

Cu indiferentza ta mai facut mai tare Acuma nu-ti convine incet,incet calc pe urmele tale si abia acum vezi ca indiferentza doare cel mai tare

Si poti sa tipi,ca nu te aud si poti sa plangi,ca nu te vad si poti sa pleci,ca nu te caut

Nu LaSa PeRsOaNa Pe CaRe O IuBeStI PEnTrU PeRsOaNa pE cArE O PlAcI,PEnTRu K PeRsOaNa CaRe Te PlAcE, Te Va lAsA pEnTrU PeRsOaNa Pe CaRe O IubEsTe

"Nu stie nimeni de ce ai rezistat pana azi Stii ca vine o zi cand din nou ai sa cazi Dar ai ca mine Ingerii cu tine

avem puterea de a accepta,ceea ce nu poate fi schimbat!

banu e drog,prostu'i seringa si femeia'i vena!

e o lume senila prea plina de oameni ca tine care ar face orice pentru putere,pai atunci tregeti de fiare

imi arati ca esti vesel,nu vreau sa iti vorbesc,nu te uita spre mine,nu incerca sa vezi prin mine

De placut poti sa placi mai multe fete dar de iubit,poti iubi doar una.

Poate multe te vor,dar nimeni nu te va iubi ca ea

Viseaza ca si cand ai trai pentru totdeauna,traieste ca si cand ai muri azi

Nu'ti dori niciodata perfectiunea. Sigur ai defecte dupa care altii sunt innebuniti

Daca as sti ca asta ar fi ultima oara cand te voi vedea iesind pe usa, ti-as da o imbratisare, un sarut si te-as chema inapoi să-ti dau mai multe.

Nu stiu ce sunt, nici cine esti , ma bucur ca existi.;x

Ar trebui sa vezi Adevaratele valori Pentru ca nu toate Pizdele sunt comori!;x

We can’t never, ever be two strangers Two souls are taking one road I can’t live my life without my angel In love...like never before

Vreau sa te incrunti cand nu te bag in seama. Vreau sa te fac sa plangi.Vreau sa te superi, sa ma certi si sa ma ierti. Vreau sa spun prostii si sa ma saruti zambind.Vreau ca duminica dimineata sa ne certam, iar noaptea sa ne impacam, pentru ca altfel nu se poate. Vreau, ca atunci, cand nu ma mai suporti si pleci, sa intorc capul dupa tine si sa tip in gandul meu sa te intorci. Vreau sa-mi fie dor de mirosul pielii tale. Vreau sa ma necajesti, sa ma tachinezi, sa te joci cu mine, vreau sa fim copii, vreau sa fim adulti. Vreau sa-mi descoperi senzualitatea, salbaticia, vreau sa ne exploram simturile, trupurile, dorintele. Sunt o rasfatata si nu trebuie sa imi lipseasca asta de la tine. Sunt un amalgam de dorinte si cerinte. Vreau mult. Vreau...Tu? Si inca ceva. Cu multi ani in urma, cand eram intrebata ce vreau sa ma fac cand voi fi mare, eu raspundeam: vreau sa fiu regina. Acum sunt mare.Trebuie sa fiu regina.

tre sa fiti cum vreti sa fiti. cititi, iubiti, loviti, cinstiti, nenorociti"

".Aşi da orice să pot da timpul inapoi să mai fumez Doina cu voi Mi-e dor de toate feţele ălea de copii care-au devenit feţe de-adulţi cât ai clipi Toate-mi lipsesc vărs o lacrimă că nu-i uşor

Era mai bine înainte.acum totu`i prea fals

Cik visele se sting,parca le scoti din priza

Cu indiferenţa ta m`ai făcut mai tare... Acum nu`ţi convine, dar încet, încet calc pe urmele tale... Şi abia acum vezi şi tu că indiferenţa doare

Cand imi numar prietenii pe tine te pun de doua ori

La urma urmei , eu nu cer atat de mult...O viata fara griji , ca timpu' este scurt

M-ai facut sa ma schimb , eu te-am facut sa nu ma uiti . M-ai facut sa devin eu , ceea ce n-au reusit multi.

Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama Si crezi ca nu mai stii cine sunt Si crezi ca dragostea se destrama Am fost atata timp fara tine Dar vremea trece oricum fara noi .

Acum tot ce spun sa ramana intre noi si peste toate greutatile vom trece amandoi

Este o problema ca un asasin fin Nu-i o dilema suntem pline de venin Stim, fiecare se pare ca are Masti ocazionale , gata de purtare

ar fi o singura poveste pe care as vrea sa o traiesc mult timp doar una,tu...afla care e

Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut

Ascunde-ti vorbele e timpul tau sa asculti Ai vorbit prea mult in anii astia multi

Fii constient daca plec , plec definitv , stii cum sunt , stii ca n`am nevoie d`un motiv solid !

Degeaba te crezi mai speciala,tot de fraiera esti luata

Stiu ca din partea ta femeile pot pleca.Ca au fost multe in patu tau dar nu sh in inima ta

Parfumul meu in bluza ta si stilul meu in viatsa ta . vei cauta privirea mea in fiecare ea din viatsa ta

Adio!Imi cer iertare pentru toate,pentru mandrie,certuri inutile,si pentru dragostea ce poate o ascundeam sub curajoasa mea privire "

Oare dc va prefaceti ca sunteti prietenii mei sh nici macar nu va pasa de viata mea?:l

Iubim fara sa stim ce e iubirea,iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim

Adevaratii prieteni vor ajunge pana la sf lumii pentru a gasi lucrurile de care au nevoie.Prietenii st cu tine sh la bine sh la rau pentru ca au pe cineva in care sa se increada

E usor sa crezi ca e totul asa cum pare.Rafinat, elegant, maestuos.Dar uneori e nevoie doar de o cheie,sa deschiz usa catre partea cea mai salbatica

CEL MAI FRUMOS VIS,ESTE ACELA CARE NU SE INDEPLINESTE NICIODATA

oamenii privesc,se stramba mereu,nu inteleg ce am facut ce vina am eu,e treaba noastra cum vrem sa ne iubim,avem o singura viata o viata traim

Daca as putea citi in priviri , ai uita sa respiri ."

Ce sani tari,ce fund rotund , ce gura Cum spun vagabontii e:" Buna Buna" .Pustoaica asta e criminala mereu bronzata ,ce vine de la mama natura ,

Poate nu am cei mai frumosi ochi.Dar multzi s-au indragostit de ei.Greu i'au castigat si repede i'au pierdut

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Ironic le zambesc. Prea` multa lume acum se baga unde nu trebuie.Prea` multsi acum incearca sa`tsi manance zilele

Inainte sa plec vreau sa stii ceva:arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor,ca n’ai de cine

Imi cautsi privirea in fiecare ea! n`o gasesti[-x!EU sunth eu si ea e ea!

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand

Vad ca zambesti.cred ca`tzi surade ideea Ai inima inchisa,doar fiindca'i la mine cheia Dak nu`i cea potrivitaNu te ingrijora:* O sa sparg lacatu` si tot o sa ajung la ea:

Ascultati inima si iti va spune:"Iubeste`o pana mori!Ca o fata ca ea nu gasesti de 2 ori

sper ca sunt de-ajuns! funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

7 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…. "

»" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

»" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

»" Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta,am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire,am nevoie de tine… "

»" Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

»" Sa iubesti nu e nimic , sa fii iubit e ceva , sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL ! "

»" Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

»" Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

»" Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

»" Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti… "

»" Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

»"O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata… "

nu sunt statusuri de dragoste la prima vedere dar ...

| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/ cel mai tare blog; x; x; x:*

| Chhrisss a răspuns:

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J
--Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti
--zambeste celor ce te urasc…sa simta ura ta…zambeste celor ce te iubesc…sa simta dragostea ta…iar daca intr-o zi cei pe care ii iubesti te vor trada…zambeste-le…sa simta indiferenta ta
♥Nu mai e ea. Fata ce treceea♥☻Astazi iti spun "Pa!"☺Ieri poate'Mi pasa♥☻"
Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost, vei fi si vei ramane aici… in inima mea
Ma indepartez incet, voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!
Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…

Spui ce vrei, dar nu`i ca tine, Ea oriunde se simte bine. Stie sa fie si rea si buna, si indiferenta si ingrijorata, si rece si calda
Face pe InabOrdaBiLa. E un joc Ce`L faCe Des. ISi jOaCa Bine rOluL `. inOcenTha`. Chip PerverS

| Anacooooooooooolllllllllllll a răspuns:

Sa sti ca 59 de secunde din fiecare minut ma gandesc la tine e mult sau putin? cand vei afla raspunsul se va risipi misterul!