|

Vreau si eu niste status-uri. veselie. indiferenta big grin funda. pentru cele mai multe :*

3 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Buna:*

Totul trece Asa se spune Dar niic nu trece fara sa lase urme!

->A friend need is a friend inedeed!

->True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget...

->Stiu ca vreau iluzii dar numi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!

tongueur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste;x
;] sentimentul pluteste,eu plutesc,noi plutim ;] iubirea noastra pluteste si a ajuns departe;x

Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea"`~*~"
InViDiOaSe?
{love struck}Le InChIdEm GuRa!{love struck}
[kiss]PrObL3Me?[kiss]
()Le DePaShIm!()
BaIeTzIi?
{love struck}Ii ImPaRtZzZiM!{:

Du`te somn usor Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine

vReaU ;x cE`i aL mEu` sA fiE aL meu NimeNi sA nu iuBeaScaa cE iuBesC eU ;x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

E bine sa fii jumatate pentru` jumatate Basmul asta pentru tine va fi realitate`!

Nu conteaza parerea celor din jurul meu. i spun ca sunt fitzoasa, asta e, imi pare rau happy
Solo sé que no quiero que desaparezcas de mi vida.love struck

Uita`te la ea, ce firava pare dar uita`te in sufletul ei cate are!

Totul e sigur, ca un jod de zaruri Viata e ce se intampla in timp ce-ti faci planuri

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

Dame Tiempo Para Darte Todo Lo Que Tengo ;]
Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

Incep sa cred ca este ilegal sa inseli inima unei fete

-> Ce m'am saturat de toti de minciuni si'rautati de prietenie falsa Si'de'atata lume goata

-> Cei care ma critica ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor avea NICIODATA .

->Oice ai fi sa nu uiti am sa renunt la tine atunci kand inima mea n'o sa mai poata!

Orice ai fi sa nu uiti am sa renunt ...2004 - 17897 + Vezi răspunsul întreg

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu .Caci astfel nu am niciun viitor...
si imi e greu.

I need you here with me. Cause music makes me free

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarwinkingO ard in mod bizar ca bomba in buzunarwinking Cu stilul meu murdar

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el nimeni nu-i la fel

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

totul trece ... asa se spune .dar nimic nu trece fara sa lase urme

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

niciodata nu e prea tarziu ! t0ate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu ! cand toti prefacutii se prefac ca stiu . ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa,doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum.poate am pierdut ce aveam…ptr altcva mai bun

Nu inghit in sec .Inghit in demisec .Urmatoarea lege o astept direct . Ma exprim sa intelegi mesajul . Eu nu-s mata sa-mi cenzurez...2006 - 2104 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Ursuletii nu te imbratiseaza inapoi, dar uneori ei sunt tot ce ai.

Dragostea mea va dura atata timp cat luceafarul pe cer.te iubesc, ingerasul meu.

Dragostea mea va dura atata timp cat luceafarul pe cer.te iubesc, ingerasul meu.
Come back and set me free Now from infinity Love is a mistery Distance is killing me :X
u tine de mine sa te fac om mai bun Chiar de eu aprind tigara tot tu o faci scrum…;
Si mintea`ti fuge la clipele cand il aveai in brate si il tineai acolo strans, ca lumea rea sa nu-l inhate. Si stiu ca niciodata n`ai fi renuntat la el, indifent de cum era mincinos sau infidel …
Cand ToTul Se Darama In JuruL Meu Aminteste-mi Sa Nu-mi Para Rau Aminteste`ti De Ce Spun Acum O Sa Ramanem Doar POze Intr`un Album
Când O Vei Îmbrăţişa Te Va Durea Pentru Că În Ochii Ei Se Va Reflecta Doar Imaginea mea... Stai Liniştit Nu Mă Răneşti... Chiar Mă Amuză Să Realizez Cât De Puţin Gândeşti! ♥
."Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... "xD | invidia doare =). sunt prea tare! |
Imi place vinul sec, imi place sa petrec.La bautura sa ma intrec, sunt ciumeg!

Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare sau ploi in orice razboi e mai usor in doi:X"

Prin cate am trecut in viata nimic nu mi-a stat in fata. Dar frumosetea lui mare.Parca m-a calcat in picioare.
Sunt momente in care simiti atat de tare lipsa cuiva, incat iti vine sa il scoti din vise si sa il imbratisezi...
Cand ma privesti ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut? Sau lucrurile pe care le-ai pierdut.
Sa nu crezi tot ce auzi sa nu faci tot ce poti sa nu spui tot ce stii sa nu dai tot ce ai.
Stii si tu ca o iubesti no face pe tipul dur si rece

O ard in mod bizar, cu bomba`n buzunar! / Cu stilul meu murdar. va fwt in gura iar!]"

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu! Visele se spulbură...2009 - 2127 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează