| Biencutsaaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de iubiree:X. Dau funda pentru cele mai multe si cele mai frumoaseewinking

Răspuns Câştigător
| cobritsA a răspuns:

Buna.
Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresk dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC ! "
Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine… dar un singur lucru insa stiu, caci mi-e tare dor de tine… "
Traiesti fiindca traiesti! Iubesti fiindca traiesti… "
Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "
Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA! "
Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni ! "
O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
si n`as regreta deloc ! "
De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic ! "
Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare… "
Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… "
As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "
M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt… [americanu`] "
N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti ! "
Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… "
Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu… "
I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine… "
Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire ! "
Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups !? Te-ai lovit? "
Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? TE IUBESC! "
Cand sinceritatea ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste`te din tot ce te retine si gandeste-te la mine. TE IUBESC! "
Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "
Trandafir rosu inchis te iubeste cine-a scris, dar as vrea ca cititorul sa iubeasca scriitorul…"
As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA "
Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti ! "
Daca vreodata Luna nu-ti va fi aproape, daca Soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: Iubirea mea, care niciodata nu te va lasa ! "
Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC ! "
Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "
Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC ! "
Pentru mine, noaptea e ziua mea… iar tu esti regina noptii mele "
Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori in viata: prima oara te-am iubit pe tine, dar a fost o greseala, si a doua oara este ca inca imi iubesc greseala… "
Cel mai trist lucru in lume, este acela, ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el… "
As vrea sa pot… sa-ti spun ce simt… dar n-am curaj… ca ma respingi… "
Tacerea ta ma infioara…[sad]…o vorba dulce de mi-ai spune as asezao la inimioara…[on the phone…sufletul sa imi rasune…[:*]… "
Esti frumos, dragut, chipes… dulce ca mierea dar ma deranjeaza faptul ca nu pot fi langa tine… "
Daca as fi o pisicuta as iubi un motanel dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel… "
Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo… "
Esti primul` meu gand inainte de a ma trezi si esti ultimu` meu gand inainte de a ma culca… "
Daca pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesk si este ceea ce simt pentru tine ar trebui sa te uiti afara sa vezi ca a inceput sa ninga… "
Te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca ma faci sa rad, te iubesc pentru tot ceea ce esti tu, TE IUBESC pentru ca TE IUBESC ! "
Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand ?! "
Daca ai fi o lacrima in ochi mei nu asi plange nici o data. Si chiar daca asi face-o asi lasa lacrimile sa coboare adanc in inima mea ca sa vezi cat de mult TE IUBESC ! "
Unde esti iubire sa ma atingi unde ma doare sa ma saruti sa-mi treaca sa te ating sa plang pe umarul tau unde esti cand am atata nevoie de tine? "
Iubirea…… ce rost are sa iubesti daca niciodata nu ai parte de ea ?! "
Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite
Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "
As vrea sa fiu zapada ,sa ma topesc pe trupul tau,sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor k si si pe pamant exista raiul! "
Tu boca a lado de la mia se transforme en un besoo! Un beso de ti es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor… (vers. spaniola)"
Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti?ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "
Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang? "
Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez… "
Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire… "
Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam… "
Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente… "
Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te ! "
Y will always love the false image i had of you… "
Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "
Chiar nu vad cum ar fi o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine ! "
Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste… "
A day without you is a lost day… "
O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor, si s-a prefacut intr-un vis de-amor "S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai tin la tine, viata mea se invarte ca un zar de cand nu mai esti cu mine, nici nu stiu ce drum sa mai aleg amintirile vreau sa le sterg si astept un semn de ce nu vi cand eu te chem… "
Trec prin fata casei tale si as dori sa imi iesi in cale sa ma astepti ce mult as vrea cum ma asteptai candva, trec mereu pe strada ta poate poate te-oi vedea ma opresc si oftez un pic si apoi plec dezamagit…TE IUBESC "
Iubirea e o tiranie dulce, caci cel ce iubeste-iubeste de bunavoie ! "
Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare.Se spune ca vantul nu bate atunci cand iubesti?! dar cand frunzele se misca, sa stii doar ca TE IUBESC ! "
Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti v-a raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti… "
Se lasa din nou tacerea in lumea mea… aceasta liniste parca ma asurzeste, iar tot ce ma mai tine in viata e speranta ca intr-o zi imi vei sopti ca ma ma iubesti… as putea trai asa o vesnicie… ! "
Orice drum parcurs, e mai frumos in doi… "
Plecat in cautarea drumului spre inima ta… "
Nu plange sa s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat ! "
Daca sunt cu tine lakrimi nu mai sunt, Nu mai am de ce sa plang, Din sufletul meu esti tot ce am mai scump, Te iubesc atat de mult… "
O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte ! "
Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
"Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele!iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele!"

Ea e rebela,dar e femeie fidela.Se aude?poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Si cand o vezi cu el de mana lashi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta ` ! ` ` . Nu `e proasta` deloc`!` .Nu `se vinde` ieftin ` . fiindca` ea vrea TOT` !`
Am crescut!`Am lasatin urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La ToAte"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la mine Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece,tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creshte pe zi ce trrece te inebuneshte Vrei sa fie a tha?Imi pare rau nu se va putea Ia'tzi adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentsi 1000

Tsine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel si timpul care nu mai trece Am doar simple regrete:-s Iar ce`a f0st intre n0i . doar FaLse semtimenTe"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada,stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
Ai Sa CauTsi PerSoaNa MeaH, In FieCaRe `EA` Din Viata Ta.BuNa Sau ReA, Eu Am FosT DoaR A Ta Ea In OriCe MoMenT PoaTe Fi si-a Altuia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daCa` e ea` daCa` sunt eu` . IntOdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot,poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul LoR Fenomenal DaR Intotdeauna FeTeLe Au RoLuL Principal
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele , nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juCa sti bN ca pot triSha
Zambeste DANA te iubeste
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut` FrumOS LuCRAt FuND Finut[] Usor BoMBaT~[:X]~"
• Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mine` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca si tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t r0g nu` mai plecaa`

0 sa`mi intelegi problemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un trofeu` si chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nu` snt langa tnee`!

M`am schimbat si pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i obtine` oricum !

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea si-ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine unitsi pe amand0i si suntem doar n0i

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentrucne t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` si s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , si` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar si din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simti l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta care inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[ ]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!
• Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul , astazi nu te iubesc !
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie !
-Dupa un altu`, tot un altu` vine ... Aceleasi replici , acelasi te iubesc . acelasi mi`e dor de tine , te doresc.
-Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut ...
-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot,dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt !
-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte , dar niciodata atat de tare . deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac,daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost,si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand,o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise !
-Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating . :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.
• M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!"

Nu mai da vorba mai departe.O să auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidenţial .
Spert ca iti sunt de folos,o zi buna!

6 răspunsuri:
| BebeZpacit a răspuns:

Cel ce te iubeşte nu te face să plângi, cel ce nu te iubeşte nu îţi merită lacrimile

Sunt un hoţ şi am sî îţi fur inima!

Câte flori îs în gradină/De s-ar face fete mari/M-aş lăsa de meserie/Şi m-aş face grădinar

Când m-am apucat de scris/Lacrimile m-au cuprins/În batistă le ştergeam/Şi la tine mă gândeam.

Că te-am văzut, e vina mea/Că mi-ai plăcut, e vina ta/Că te iubesc nu mă-ntreba/Sărută-mă şi vei vedea.

Greşeala e umană, a ierta e divin. Mă ierţi?

În rai fără tine e moarte e gheaţă, Şi în iad lângă tine e bine e viaţa!

Sîrutul tău încă îl mai simt pe buze, mă faci să plutesc atunci când îmi zâmbeşti, lasă-mă să fiu lângă tine, atunci când te trezeşti!

Dumnezeu a creat nişte îngeraşi şi i-a pus să se joace, dar unul era aşa de dulce şi de drăguţ încât ceilalţi l-au aruncat pe pămant. Ups!? Te-ai lovit?

Când iubeşti eşti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este să suferi din iubire!

Dacă mă urăşti trage în mine cu arcul, dar ai grijă să nu mă nimereşti în inimă pentru că acolo te afli tu…

Când cineva va putea scrie cu un cub de gheaţă pe soare înseamnă că te va iubi mai mult ca mine…

N-ai fi crezut că o sa te iubesc, n-ai fi crezut că mă vei iubi, dar acum suntem împreună şi nimeni şi nimic nu ne va despărţi!

M-am uitat în portofel şi era gol, m-am uitat în buzunar şi am găsit doar câteva monede, m-am uitat în inima şi te-am găsit pe tine. Abia atunci am realizat cât de bogat sunt…

Aş vrea să fiu o stea… o stea căzătoare, să cad în inima ta şi să nu mai pot pleca. Te iubesc, prinţesa mea

Prin umbra nopţii eu încerc să te privesc în lună, de dormi eu te-am trezit iubito să îţi zic noapte bună…

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare şi nu te pot desprinde căci inima mă doare…

De-aş fi apă n-aş mai avea nevoie de lacrimi, de-aş fi foc n-aş mai avea nevoie de căldură, de-ai fi doar al meu n-aş mai avea nevoie de nimic!

Dacă drumul către tine ar fi aşternut cu foc eu aş trece printre flăcări şi n-aş regreta deloc!

Am plâns, am suferit, am pierdut atâtea, totul pentru o cauză nobilă : IUBIREA dintre noi doi

| xcamyx a răspuns:

Ultimul meu cuvant pe cuvant e o directa ramai tu cu tine faceti o pereche perfecta!

*Nu asTept pana maine, traieSc azi din pLin Ca tot ce avem e ca vRem sa traim.Da muZica tare mai Tare putin Si-adu Tu sticLa de vin

*Zambete de decor Venele pline de alcool Cam asa arata un om Gol in interior

*Nu te enerva baiatul meu.Ca nu`i nimic de capul tau. Nu vezi ca ai decazut? Umblii cu panarame care se ***. M`ai lasat pe mine pentru ea. Si n`am sa te iert in viata mea

Lasa`ma cu textele ca iti pasa sau conteaza. Lasa`ma cu lumea care nu ma agreeaza. Aproape tot ce mi-am dorit am obtsinut! Si daca nu a fost asa,a fost pentru ca n`am vrut !

•Stiu ca ai pe altele!Chiar nu.mi pasa. Mintele putin si trimite.le acasa!Tu mi.ai zis cu gura ta.Ca doar eu sunt viata ta si nimeni nu va SCHIMBA asta.

•Ai Fost Cel Mai Important Dar Ai Ramas Un Mit Nu M`ai Vrut Langa Tine Acum Fara Mine Fii Fericit >> Aja Ca Nu Te preface ca poti rezista...Timpu` Trece

barbatii sunt in stare sa cucereasca o femeie dar so tina langa ei nu

*Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei , iei tot ce e mai bun din mine ;x !

*Fiecare clipa pictata-n roz,.Tre'sa recunosc,iti apartine...Si nici macar eu nu ma cunosc Asa cum ma stii pe mine

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec •

• Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Fara mine nu e bine Fara mine e vai de tine

-Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!

*satula de tine,satula de noi,stai nu pleca,ia si trecutu cu tine si carati-va amandoi

*Stii ca'mi plac baietii asa golani ca tine , pentru ca stiu sa aiba grija de o fata ca mine

•Dintre toti prietenii pe care i-am avut TU esti singurul pe care vreau sa-l uit !`

*Vezi lumea e a ta nu conteaza catzi o vor ` Na-shtepta sa vina randu' , fa ce trebuie sa faci Si fa-l p taticu` mandru !

*Draga mea te crezi originala daca ma copiezi ? ` esti dOar a tarfa penala ' FARA DOVEZI ! `

•daca`ti place sa joci joaca`te cu tine ! m`am saturat sa-ti bati joc de mine

*Nu ma crezi in stare?! Nicio problema ` Nu ma cred nici eu . Dar fereste`te de ziua cand o sa prind tupeu !

•crezi ca ma faci geloasa ? -nu fii fraier , nu ma intereseaza ! Oricum te doare inima cand te uiti la poza mea ! asa ca -ai grija de javra ta

•Ce pooth` s` zic? Nu regret nimic, iar asta pentru c` sunt ceea ce sunt, stii de fapt necazul te educa

•Ma simt ca un copil care pierde tot se uita in gol dupa vagonul plin de fericire ce se indeparta usor usor

•Nu o sa renuntz nici macar o fractziune de secunda ` , fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi la lupta ! .

*O bruneta iti va face zilele vis ;;] , asta doar daca ai permis . Altfel e Interzis !

•Si stiu ca nu te iubeste ASA cum te'am iubit eu!winking

•tiam ca va fi mereu 0 alta `ea , pentru care el isi va da viata .

•Si Crezi ca e In Sfarsit a Ta Da,e a Ta ! Dar inima ei. Bate pentru.Altcineva !

•Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita, care nu are absolut nimic special. Am zile in care parul imi sta ca naiba si zile in care arat extraordinar.

?Insa un lucru` n`am crezut...il consideram o barfa...am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa !?

•In suflet cu MINE De mana cu ea Ai curaj sa`mi spui ca nu`ty plange inima? Nai Cum Sa mA uiTi Asa UsoR DragOsTEa Pt mN nu E De DecOR iTi ZAmBEsC Te omOr!

*tOtSi ma aDmiRa ` ptR. ca sUnt cOpiL " sh` am o Lume dE viS " iaR simpLa mea atinGeRe ` ii dUce`n paRadiS

*am fitSe dE La paRiS.,` sUnt o ZaNa ca diN viS.,` am piGmentU` coLoRat.,` sh` sCLipeSc Ca Un diamaNt

*Iubesc mult un ingeras Ca e mic si dragalas Tot timpul ma vrajeste Si-mi zice ca ma iubeste!

•Ma gandesc la fostul iubit, si cand zic iubit inseamna ca l`am iubit

•Fa ce-ti placee`. Lasa-i in pace . Fa ce iti vine`, daca te tine`. Nu te pierde in peisaj`, fii desteapta`, ai curaj`

*Ma pr0v0ci sa`tsi arata a 2`a fatsaa ! . N`0 sa`tsi placa . Ma razbun si`0 sa te fac ca pe 0rice zdreantsa

•Am invatsat sa tak`, sa tin in mine si sa rad`. Si 0rice lacrima pot mai bine s`0 ascund !

*N`ai cum sa te joci cu viata mea...cineva inaintea ta era expert in asa ceva

*Nu te Supara daca l'ai vazut Cu vreuna Vreodata .la draq fata u esti cea M'ai Importanta

•Arata-mi drumu' si incepe jocu` ... da-mi totu', Da' nu forta norocu',ca se stinge focu' ;x ! Si poti sa vezi ce simt chiar in ochii mei, Si o sa vezi in ei Focul aprins pentru tne`;x Si un simplu zambet pentru mine`

-Zi de zi. pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti

*Ma suni seara de seara pana te apuca somnu`,Si`ncepi sa plangi cand vezi ca e doar tonu`.Lumea te stie de baiat rau ce pot sa-ti fac.Ti`e aiurea sa le spui ca o fata te-a schimbat`"

*O femeie are forta sa surprinda, mentine frumusetea, opiniile si iubirea ! Unicul lucru gresit e ca uita cat de mult valoreaza

- Mereuu` v0i fi la fel, e stiluu` meu d viata! Mereuu` la fel p strada, mereuu` la fel in viata.mereuu` la fel q baieti sau` q 0rice zdreantsa !

•acum vreau sa te prefaci ca nu poti sa vorbesti prea mult iar eu o am sa ma prefac de azi da nu pot sa te aud !

¦ T? iµß?c ¦Dragostea se naste cu un suras ,creste cu un sarut si se termina cu o lacrima

*Femeia ideala nu este aceea langa care ai putea fi fericit ci aceea fara de care nu poti trai !

*Nu e usor sa fii femeie dar cu siguranta e cel mai frumos lucru din lume

*Sunt k un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate

Am o gramada de fetitze pe strada mea!De 8 ani de 10 ani!Vor sa fie cineva!Si cand le intrebi ce vrei sa fii cand o sa fii mare?Zic qa vor sa fie ca Biberonnn fiindca Biberonnn ii cea mai tare:X!

Sunt scanteia care declanseaza focul, sunt butonul care controleaza jocul, sunt cireasha care decoreaza tortul, si mecanismul care pune in miscare totul[love struck]

Ma simt pierduta intr'o lume mare Ma simt tentata sa calc totul in picioare (: !

Poate am aere'n cap.Asta e doar problema mea.Nu poti sa ma suporti.Asta e doar problema ta.Nu ma cunosti.Nu mai comenta.Ai grija d viata ta.Nu d a mea winking

Fiecare cadere ma face mai puternica fiecare tradare ma face mai tare fiecare barfa ma face mai importanta winkinglove struck

Credeam ca o sa mor pentru ca te-am pirdutstraight face.Acum ori cine poate sa te futaadevil!

Nu incerca sa ma cobori pe mine la nivelul tau daca tu nu poti urca la nivelul meu` winking

Am ganduri interzise love struck dar imi sunt permise devil love struck nu mai sunt cum eram batting eyelashes acum zambesc love struck atunci plangeam` oh go on

Sti,ca nu stau dupa noroc...Si daca vreau sa iasa fum stiu unde sa dau foc Sti si ca ma tzin de cuvant Ca nu sunt genu care arunca promisiuni in vant`!love struck

"N-am facut 18 aniwinking Nu`s majora dar fac ce vreau! Imi respect parintii mei!:X Vreau sa ma-nteleaga si ei ca astia sunt cei mai frumosi ani ai mei`!:-x

•amintestetzi baby de ce-ti spoo`n acum o sa ramana doar poze`ntr`un album •

•te privesc absent te ignor atent jocul mea dement pshihic lent

baietii au balansul lor fenomenal dar intotdeauna fetele au rolu` principal mai fite si talenthh`!`:-x

•Lasa`ma da nu`mi da pace,Pleaca si vino`ncoace!:

•Uita-te atent,dar nu insistent.Priveste,dar nu atinge!Te pot respinge!:

•daca eu sunt subiect de barfa . atunci tu esti o tarfa . tu impotriva mea eu mereu deasupra ta

•certurile stii. faze, prostii... sau cand ne purtam ca niste copii . ce zici ai uitat ? vrei sa-ti amintesc tot ce conteaza e ca te iubesc

Unii spun k tzine de eticheta ma pish p toti care ma critica in ordine alfabetica

•Nu trebuie sa-ti plaCa cE e PeRmIs TRe sa-TI placA ce e InTeRzIs [;-)]"

lumea ne doreste lumea ne barfeste azi ne ridika maine ne coboara si oricat de greu near fi nimic nu ne doboara

•merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare "copia" nare valoare

dc femelile barbatilor vor sa ma bata ? mereu m-am intrebat pana mi-a raspuns un baiat **k esti prea buna in *** **"

•fac special ca sa va atac curvelor k dor stitii daca imi dau hainele jos iese foc•

Sunt fata, sunt desteapta, am bani si sunt bazata Sunt fata, sunt desteapta, eu sunt adevarata Trage fusta cat mai jos, ma simt periculos Dar asa este frumos, cand te privesc de sus in jos."

ErAm DoAR dOi cOpIi pRoSti sTiU k AkM rEfUzI sA rEcUNosTI...N`AveAm pLaNuRi DoAr iDeEi PiErDuTe.Ai SpUs K plEci In 10 mIn iAr eU ti-am SpUs IrOnIk Du`tE:X"

Am si oameni falsi in viata dar ascunsi dupa minciuni si cand imi vine sa-mi dau palme ei se ofera sa-mi dea pumni.winking"

"[...]Nai vrea o relatie finutza sa vezi cum ma port...Tu sa fii diamantul meu si eu sati fiu suport:*:X

Sexul este o senzatie.o tentatie de'a pune o locatie intr-o destinatie tu intelegi aceasta explicatie sau vrei o demostratie?winking

"~~~Daca near fi vazut impreuna.ar fi fost ca o lovitura.nu ca un pumn in gurawinking dar ca una sub centura!~~~~"

Dau rime coerente.Te ard la sentimente Tsi se pare un miraj Eu iti spun k nai curaj Intra'n anturaj Fac ce fac si tot te scot din peisajwinking"

am vrut sa plec dar am ramas am vrut sa strig dar nu am avut glas am vrut din calea ta sa ma feresc dar nu am putut pentru ca TE IUBESK:*:*:*:*"

hai iama de mana si sa facem o plimbare sa fi doar tu cu mine pan` la rasarit de soare fara prieteni fara bani fara timiditate fara telefoane mobile si apeluri ratate

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec •

• Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

*Fara mine nu e bine Fara mine e vai de tine

*Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu` !Cantecul s`a oprit Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!

•satula de tine,satula de noi,stai nu pleca,ia si trecutu cu tine si carati-va amandoi

•Stii ca'mi plac baietii asa golani ca tine , pentru ca stiu sa aiba grija de o fata ca mine

•Dintre toti prietenii pe care i-am avut TU esti singurul pe care vreau sa-l uit !`

*Vezi lumea e a ta nu conteaza catzi o vor ` Na-shtepta sa vina randu' , fa ce trebuie sa faci Si fa-l p taticu` mandru !

*Draga mea te crezi originala daca ma copiezi ? ` esti dOar a tarfa penala ' FARA DOVEZI ! `

*daca`ti place sa joci joaca`te cu tine ! m`am saturat sa-ti bati joc de mine

Nu ma crezi in stare?! Nicio problema ` Nu ma cred nici eu . Dar fereste`te de ziua cand o sa prind tupeu !

•crezi ca ma faci geloasa ? -nu fii fraier , nu ma intereseaza ! Oricum te doare inima cand te uiti la poza mea ! asa ca -ai grija de javra ta

*Ce pooth` s` zic? Nu regret nimic, iar asta pentru c` sunt ceea ce sunt, stii de fapt necazul te educa .

Nu asTept pana maine, traieSc azi din pLin Ca tot ce avem e ca vRem sa traim.Da muZica tare mai Tare putin.Si-adu Tu sticLa de vin

Zambete de decor...Venele pline de alcool...Cam asa arata un om Gol in interior

Nu te enerva baiatul meu.Ca nu`i nimic de capul tau. Nu vezi ca ai decazut? Umblii cu panarame care se ***. M`ai lasat pe mine pentru ea. Si n`am sa te iert in viata mea

Lasa`ma cu textele ca iti pasa sau conteaza. Lasa`ma cu lumea care nu ma agreeaza. Aproape tot ce mi-am dorit am obtsinut! Si daca nu a fost asa,a fost pentru ca n`am vrut !

Stiu ca ai pe altele!Chiar nu.mi pasa. Mintele putin si trimite.le acasa!Tu mi.ai zis cu gura ta.Ca doar eu sunt viata ta si nimeni nu va SCHIMBA asta.

Ai Fost Cel Mai Important Dar Ai Ramas Un Mit Nu M`ai Vrut Langa Tine Acum Fara Mine Fii Fericit >> Aja Ca Nu Te preface ca poti rezista...Timpu` Trece

Acum pe fata vorbesc,pe la spate barfesc,Una zic si alta gandesc,Si doare sa vezi pe fetele lor acel zambet fals si pervers...

Alegeti:*

| happyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Cand o femeie iti spune "CE", nu inseamna ca nu te-a auzit,inseamna ca iti da timp sa schimbi ce ai de spus. :-)

When a girl is in love, you can see it in her smile. When a guy is in love, you can see it in his eyes.

E atat de dulce cand o strangi la piept, e asa frumoasa cand tu ii zambesti, atat de fericita cand ii spui ca o iubesti.

dance as though no one is watching you, love as though you have never been hurt before, sing as though no one can hear you, live as though heaven us on earth.

Dragostea nu are nevoie de cuvinte, ea vorbeste prin priviri si atitudini.

As vrea ca acum sa fi langa mine, sa ma cuprinzi cu bratele tale puternice de mijloc si sa zburam impreuna spre al 9-lea cer, sa iti spun cat de mult mi-ai lipsit, ca fiecare ora petrecuta alaturi de tine mi se pare un minut, iar fiecare minut fara tine mi se pare o eternitate, ca ma simt goala pe dinauntru cand nu sunt cu tine, ca de fiecare data cand zambesti, sufletul meu zambeste …

Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï.

Le tine pe restul` la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.:-x.

| happyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

When you're young, everything feels like the end of the world. But it's not; it's just the beginning. You might have to meet a few more jerks, but one day you're gonna meet a boy who treats you the way you deserve to be treated. Like the sun rises and sets with you."

A strong girl is a someone who can cry themselves to sleep at night & wake up with a sile on their face.

Smart man + smart woman = romance. Smart man + dumb woman = affair. Dumb man + smart woman = marriage. Dumb man + dumb woman = pregnancy.

When life puts you down, don't say "Why me?" say "Try Me."

A lot of girls play "HARD TO GET" because a lot of boys play "HARD TO KEEP."

relationship = 1 girl + 1 dude + 1 Ex trying to mess everything up.

Talking about me behind my back? That means my life is obviously more interesting than yours.

?13 best moments in life:
- To fall in love.
- To finish your last exam.
- To wake up and realize its still possible to sleep "5 min".
- To get a phone call saying class is cancelled.
- To feel like a butterfly every time you see THAT PERSON.
- To see an old friend again and to feel that things have not changed.
- To touch the fingers of newly born child.
- Waiting for a call or message from your loved one when you are alone.
- Walking alone on a silent road at night and listening to your favorite
songs.
- Riding the bike on a highway while its raining.
- Sitting alone but you are still smiling cause you know someone is watching you.
-The calm You feel inside when you Are near to God
- And the last one is "right now" while reading this message there was
constant smile on your face...which was one of the best moments i believe.
KEEP SMILING happy

This is who I am. Nobody said you had to like it.

I know you think you broke my heart, but I knew your game from the start, I saw your game and played it too, stupid player the jokes on you!

Some people accidentally walk on your feet and apologize, while others stomp all over your heart and don't even realize.

Live without pretending, love without depending, listen without defending, speak without offending.

*Hot guy has accepted your friend request* Let the stalking begin?

I want to go to Ikea, hide in a wardrobe, wait for someone to open it and yell "WELCOME TO NARNIA!"

When someone looks at your baby pictures and jokingly says "awh, you were so cute! what happened?" Bitch, I got sexy that's what happened.

A bad picture is taken of you, and your first reaction is always "DON'T YOU DARE PUT THAT ON FACEBOOK!"

magine a guy who's rich, hot, listens well, and loves you for who you are. Now keep imagining him, because he's only imaginary.

I hate when people criticize the music on my iPod. It's MY iPod

So you're dating my ex? I just dropped off a few bags of clothes at Goodwill if you'd like to pick up that old shit too.

Bitch, please. You've had more relationships than my grandparents had birthdays.

As much as Tom & Jerry seem to have hated each other, you always knew deep down they cared about one another.

You asked me why I haven't talked to you in a while, well truth because you were slowly pushing me out of your life, glad you noticed.

Sometimes God doesn't give you what you think you want, not because you don't deserve it, but because you deserve better.

Never expect. Never assume. Never ask. And never demand. Just let it be. If it's meant to be, it will happen.

God is working things out for you, even when you don't feel it. Have faith and be thankful.

When I'm walking with my friends, I have to be in the middle. Makes me feel cool.

In a girls life there are three things you don't mess with- Her family, her bestfriends and her guy.

I've got a screw you attitude, a party hard personality, and honestly, I don't care if I mean a damn thing to you. ?

Dear weekend, I want to be with you. Only you. Don't let the weekdays separate us.

Reasons I pass out paper for teachers; 5% to be helpful. 30% to walk around & talk to friends. 65% to see everyone elses grades.

The only reason why people hold onto memories, is cause memories are the only things that don`t change when everything else does.

You had me at hello, you hurt me at goodbye. But you lost me the day you didn't look back.

"Don’t make a permanent decision for your temporary emotion."

Ladies! Don't be comfortable being anyone's secret. A real man will be more than honored to call you his lady happy

Never expect. Never assume. Never ask. And never demand. Just let it be. If it's meant to be, it will happen.

Never leave something good to find something better, cause once you realize you had the best, the best is already gone.

It's not what I feel about him. It's what I don't feel for anyone else.

When you feel like giving up, remember why you held on for so long in the first place.

I hate that I want to say something but I'm scared to say it. She gives me butterflies, a lot.

I wanna write "I MISS YOU" on a rock and throw it at your face so you know how much it hurts to miss you.

Guy: "theres only one thing I would change about you" Girl: "what?" Guy: "your last name." ?

"OMG, I got something hilarious to tell you. Well first... HAHAHAHAHAHA ok, I'm calm - HAHAHAHAHAHAHHA.

You know what is the biggest mistake we do in love? We EXPECT and it ruins everything.

Wanting him is hard to forget. Loving him is hard to regret. Losing him is hard to accept. Letting go is the most painful yet.

Being single = less drama, but lonely. Being in a relationship = chance of being cheated, but a chance of being loved. Choice is yours.

The difference between love and fate is one thing: You can fall in love with anyone, But fate decides who you will love in the end.

Dear iPod, When i put you on shuffle, I meant play all of my favorite songs. Sincerely, skip,skip,skip,skip.

I hate it when I'm the only one making an effort to keep a conversation alive.

Who needs television when you have so much drama on Facebook & Twitter.

For every problem... there's a song lyric.

"Love you once, love you still, always have, always will"

Dear brain, sometimes I wish you had a power button. Sincerely, TRYING TO SLEEP.

My name is "I" My problem is "Love" & My solution is "You!" That's why "I Love You!"

That moment when a really good song plays and you don't know what's the title and you ask everyone about it.

When someone kills themselves, people love them. Here's an idea: Love them while they're alive then maybe they'll stick around to hear it.

You actually really never stop loving somebody. You just learn how to live without them in your life.

GIRLS: What you deserve, is a guy who adores you for what you are. Who doesn’t see you as a project, but a prize.

Laughing extremely hard with your best friend, then when you calm down you look at each other and laugh even harder.

I looked at him, and he looked at me, and for that split second it was like we forgave each other for everything.

The only reason you're with her is because you haven't met me yet.

I ignore texts. I let the phone ring. It's nothing personal, but some people need to realize that sometimes I don't feel like talking.

I’m tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.

Hi, I'm a person, not a game. So don't play me.

That moment of sadness when the person you like doesn't reply to you, but you see them talking to other people.

Girlfriend: Wanna see a magic trick? Boyfriend: Sure, babe. Girlfriend: BAM! You're single.

A relationship is not a test so why cheat?

If someone can give you a reason to why they love you...they don't love you, they like you. Love is based on emotion not definition.

It isn't about what we need or what we want...it is more about what we are needed for.

When a girl ends a conversation with, "k bye" you can be certain you just pissed her off.

I’m tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bitch, okay.

When my best friend is absent in school. 5% - I hope that bitch okay. 95% - HOW DARE YOU LEAVE ME ALONE?!

Google "I know everything", Facebook "I know everybody", Internet "Without me, you all are nothing", Electricity "Keep talking bitches."

| happyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

You're the reason why I check my phone every five minutes just to check if I receive a message from you, even when I don't

If you're in love with 2 people. Pick the second one. Why? If you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second one.

When I say I won't tell anyone... my bestfriends doesn't count.

Bitch, you were beautiful until Photoshop 30 days trial expired.

The hardest thing you'll ever have to do in life is choosing to risk it all or walk away.

When I go to bed, half the time I‘m not really sleeping, I‘m usually lying there making up scenarios in my head.

Hearing an awesome song in a commercial, then the glorious moment of finding it online and listening to the whole thing.

Standard phone conversation with my parents: "Yup, mhmm, okay, yep, yeah, okay, nope, yeah, okay, yeah, love you, bye." Just me?

Face your problems. Dont FACEbook them.

You really know you love someone when all you want is for them to be happy, even if that means that you are not a part of it.

The worst way to miss someone is when they are right beside you and yet you know you can never have them.

Every time I say "How are you?" My head says "I miss you". Every time I say "Take care" My heart whispers "I love you".

Guy friends are the best. They're hilarious, cool, fun to hang out with, no awkwardness, until you start to like one.

A man’s biggest mistake is giving another man an opportunity to make his woman smile.

"Someone said to me "you’re too pretty to be single" I said "no, I’m too pretty to be lied to, cheated on, and played with."

Every time my phone beeps I find myself wishing that it's you.

If you ignore me, I will ignore you. If you don't start the conversation, we won't talk. If you don't put in the effort, why should I?

One minute of kissing burns 26 calories. No wonder why sluts are so damn skinny.

If a girl texts you first: either, she really likes you or she misses you.

The only person in control of how you feel, is YOU.

We are young. We run. We stay up late. Got our friends and got the night to ourselves. We are teens. This is how we are.

I won’t mess with your head or play with your heart, because I’m a real person and I’ll finish what I start.

Attraction makes you feel in love. Connection lets you know you're in love.

He already ruined your mascara, don't let him ruin your life.

I should have never cared. But I did care. I cared a lot. And I still care. But you just don't seem to

Girls need to find a guy that will take them to meet their parents, not their bedroom.

I'll fake all the smiles, if it stops all the questions.

s(he's) br(ok)en

Don't underestimate my silence and calmness. Inside, I'm cussing you out like a mother effer!

Every girl deserves a boy who will text her back even when he's playing any cand of game.

Behind every face is a smile, a smile. A smile that can't be broken down.

3 words, 8 letters. 3 syllables, 5 vowels, 3 consonants, 2 nouns, one emotion, many meanings, a big lie, a rare truth: I LOVE YOU.

Distance does not ruin people's relationship. You don't have to see someone everyday to be in love.

This is looking like a contest, of who can act like they care less. But I liked it better when you were on my side.

If you cant be with him, look fabulous and make him wish he was.

Once upon a time, GIRLS used to cook like their mothers, but now they drink and smoke like their Fathers!

You can never understand why people do stupid things for love, unless you, yourself, experience how it is to be IN LOVE.

3 things I’ve learned in school: Texting without looking, Sleepin without getting caught, TEAMWORK on tests.

When a girl asks a guy to listen to a song, it's because the lyrics are all the words she's afraid to say.

It’s funny how love is. It can build you - make you feel whole. But it can also rip you apart into small irrepairable pieces if you allow it.

We fight, we yell, we cry, we stop talking but we still LOVE each other.

It's amazing how someone can break you heart, but you still love them with all the little pieces.

FACT: if you make a boy LAUGH, he LIKES YOU but if you can make him CRY, he LOVES YOU so much.

The best thing in life is finding someone who knows all your weakness and still thinks you're completely amazing.

"Girls are like cell phones, they like to be held and talked to, but press the wrong button and you're disconnected. Guys are like buses. If you miss that one, another will be along soon."

Guys, girls love when you unexpectedly hug them from behind and whisper in their ear, they think its romantic.

Yes, I'm single. But, you're gonna have to be amazing to change that.

| chiupy1 a răspuns:

Pfff ai crezut ca daca imi spui ca ma iubesti eu o sa cred si o sa-ti sar din nou in brate? noooo nu sunt asa dar daca nu stiai afla acum for me ___>no problems RespeCt b; by

ochii mari gurita mica trasaturi de-o papushika te iubesc

Kind s-a ridicat o persoana scumpa pentru mine la ceruri mia soptit ca cand imi va fi greu el il va trimite pe Dumnezeu sa ma ajute, dar daca va fi prea ocupat atunci va veni prietenul sau, dar dragostea pe care o astept nici bunelu de sus nu mi-a poate trimite. Ashaca te rog pe tine s mi-a oferi ''(

Plasmuire de vis ce lasi in urma un dor neimplinit,credinta plina de dragoste esi tu, cantec de seara ce se adude prin norii de ploaie. Vino in secret si canta-mi de-apururea iubire

Te iubesc in stil Gabanna ca esti dulce ca bomboana.Te iubesc in stil Armani ca sa moara toti dusmanii Iar noaptea cind n-am ce face.te iubesc in stil Versac

pe zi ce trece simt ca te iubesc tot mai mult si mai mult fara tine nu stiu ce as face si te rog sa nu ma uiti eu nu te voi uita nici cind tu esti totul pentru mine te ador si te iubesc ingerashule

Decit o viata intreaga sa simt lipsa ta,Mai bine o clipa sa te pot avea De ce ne indragostim apoi nu mai iubim,Si spunem adio fara sa gindim? Atitea amintiri, clipe, nu pot uita Sunt atit de confuza in camera mea -

Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine?

Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'' Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind Care te saruta pe frunte Care in prezenta prietenilor te ia de mana Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil k te va iubi mereu

8866688888866688888866688866668886688888886688666886688 88668888888868888888886666886688666688666886688666886688 88666888888888888888866666688886666688666886688666886688 88666668888888888888666666668866666688666886688666886688 88666666688888888866666666668866666688666886688666886688 88666666666888886666666666668866666688666886688666886666 88666666666688666666666666698666666888888886688888886698 1) Pune Класс! 2) Subliniaza numerele. 3) Apasa F3. 4) Apasa 8, ai vazut ce se intampla? :