| flow_3204 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de mess dar sa fie noi si nu copiate de peste tot ceva cu nu imi pasa am trecut peste sau credeai ca plange uite'o dupa putin timp zambeste si e foarte dulcebatting eyelashes... funditalove struck

Răspuns Câştigător
| anacoolgirl1234 a răspuns:

Acum aman2 vrem ca distanta sa nu mai existe sa fim impreuna sa nu ne desparta nimeni si nimic!; x; x; x
cand iTzi va fi dor de mine, amiNteshTe`ti uN sinGuR LucRu : M'aI LasaT Sa pLeC` sad!
Au fost momente iN care am fost gata sa renuntZ la tot mI s-a ziS ca n-O sa pot … ehhh uiTe ca iNca pot
Chiar dk zambesc happy nu inseamna ca`i bine...chiar dk nu plang sad nu`nseamna ca nu ma doare...chiar dk sunt aici, nu inseamna ca nu vreau sa fiu acolo :-)
faC cè vreau …cuM vreau Sunt fiTzØaSa cµ ciNe vreau si rEa cµ ciNe tRebµiE tOtµL mI sE oFeRa pE taVa Nµ aM restrictii`
AminTiRiLe raMaN orice S-aR intampLa` poti Sa ruPi si` pOza.o veI liPi La lOc canDva ItI place sa vezy ca ma framanT... Sa ma ia somnu plangand. Du`te in lume unde`oi stii La mine sa nu mai vii... Va veni si ziua meaaa;* Sa'mi gasesc iubirea meaaalove struck.winking""Ai sti sa traiesti, doar daca ai fi cu ea love struck!
O vezi pe mess, dar n-o bagi in seama. O vezi pe strada, te uiti la ea si iti vine s-o saruti!
• N-am averi! Dar am prieteni care să-mi spună : Te pup, ai grijă de tine. Noapte bună.
Fiecare moment e un nou inceput, viata merge inainte, indiferent de ce-ai facut! mi-ar fi placut sa ne jucam cu nisipul fin al marii, iar valurile sa ne-nconjoare si sa ne transforme intr-un joc...al iubirii arzatoarelove struck
Din dragoste ce mi-ai purtat nimic nu va ramine,vei intelege mai tirziu sau poate niciodata vei regreta asta o stiu dar totul ti se iarta si daca tot ti se va ierta pastreaza-mi amintirea si nu uita ca eu candva ti-am daruit IUBIREA...
Expresia "te iubesc" aducea un plus de bine ieri,căci azi aduce doar suspine; a fost bine cu tine,pentru tine-i mai bine fără mine. Şi scot din mintea mea chipul tău blând şi-l arunc, de azi îi foloseşte altcuiva, de azi eu nu mai sunt.

2 răspunsuri:
| justme_3711 a răspuns:

1.Inca am un zambet de copil care refuza sa creasca.mie egal cu 0 ce spune lumea asta proasta
2.Vei cauta privirea mea in oricare EA din viata ta
3.Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.
4.E logic, iubita mea! ca daca e o javra printre noi s-ar putea sa fii chiar ea
5.Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate.
6.Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc!
7. Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!
8.Priveste.o cum creste. Pe zi ce trece mai rau te inebuneste!
9.Pe ea chiar o iubesc, a stiut mereu sa-mi spuna cand gresesc.
10. Uita-te la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!
11.Regreti! ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori, te faceai ca nu vezi
12.Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...
13.Esti diferita de toate si meriti sa te laud ` M`ai ajutat cand mi-a fost greu. de aceea meriti sa te aplaud
14.Cel mai frum lucru`. e femeia care incearca sa te tina aproape, fraiere`!
15.M.am schimbat, nu mai sunt fata care eram! Mai stii cât plângeam?! S.a dus dracu tot, acum râd si mi.se rupe de tot!
16. ti-am zis sa ai grija de persoana mea? Coaie! nu sunt jucaria ta
17.Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa, nu trebuie sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea, nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare daca vrei, spune-mi asa
18.Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea…
19.Pareti frumoase, aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
20.
Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine! ", sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine! "?

| Molly_8869 a răspuns:

Soarele a rasarit... Si acum ce sa fac? Stau ascunsa in inimioara mea love struck:*!* mi-ai zis : ''Te iubesc''... Dar mie nu`mi pasa Imi placea asa cum eram Titanic, titanic vapor blestemat La prima iubire te`ai si scufundat love struck!