| username_8290 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dragutse`. nu link! funda`

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Exista o lume mai buna... dar e foarte scumpa

| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Trecutul e istorie.viitorul fantezie. iar prezentul trece zi cu zi.
-Fara minciunile si falsa ta identitate... Tot ce imi doresc acum este sa las trecutul in spate!
-Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
-Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu! Nu`mi place sa imi spui „Pa!". Nu uita. asta e replica mea!
-Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
-SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Tot ce înainte nu vroiam, acum ma obsedeaza! Tot ce înainte îmi placea, acum ma enerveaza!
-Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.
-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.
- De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!
-Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde!
- Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente!
- Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt.
- Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata.
-Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut. amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult
-Fetele n`au defect, doar un machiaj perfect smug
-N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final happy
-Incepi sa'mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.