| Xonia a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dure:X

Cele mai multe si mai frumoase, normal fundita:X!

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fatawinking

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau! `

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inocenta, chip pervers.

Accepta`te pe tine fara masca. Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești, de fapt?

Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta? Daca nu ma interesezi •Te urasc? mi-ai dat motive •Falsa? Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!

Dabea astept ziua`n care vei veni, plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Te iubesc dar nu iti pasa, mi-e dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n ****, deci lasa oh go on!

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului.

• Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

• Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

• Nu sunt complet inutil…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

• Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.

• Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.

• Fugi de tentatii…. dar incet sa te poata ajunge.

• Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid
.

• Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

| PrivateGod a răspuns:

Statusuri dure? Hmm, fi mai explicita.Asupra cui sa se reverse duritatea?=]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place indiferenta... dar loveste-o/l ca priviri ciudate... o sa apara dependenta. si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume falsa peste tOt.de dusmani numai am loC`love struck. unde merg unde pasesC`love struckmereu de ei ma lovesC`straight face. toti sunt la fel. n`au piC`sadde caracter...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea e un sentiment ciudathappyM'a facut sa visez neincetat:X!

| TrasaturiDePapusik a răspuns:

Nu te bag in seama? Pt ca imi iei aeru...Vezi ca sunt okupata.Nu te Baga. Vrei bataie? Doar cere. Te doare ceva? Un singur lucru sa-ti spun : HAI PA

| TrasaturiDePapusik a răspuns:

Am auzit ca omul e parsiv.Esti cu el de multa vreme el vrea multe. Dupa ce te trezesti e o poveste.happy

| ioanabuga a răspuns:

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.winking"