| *Sოﺁℓε ƒօг ოεε a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri fitoase si niste nume de hi5, fundita normal

Răspuns Câştigător
| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a răspuns:

Nume de hi5:
*Sოﺁℓε ƒօг ოεε
*I'm just a kid
*BiNGBanG
*»fε†¡ŧžά ŗạŝfά†žά†ά«
*●TeLefon Cu bĻuştutž●
*αsтα mιcα
*Bebe mic şi plin de gumă ׃x
Sper sati placabatting eyelashes

Si statusuri:
*E fiara C`atrage prada cu un zambet in0cent...Lic0area cea letala cand cautSi un sentiment; x
*spirith latin iubestidar n`ai noroc, o iei de mica, o cresti. pana se face frumoasa foc; x
* E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
*Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
*I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE, Bn Arata Bn sE PoartA, cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu
Sper ca te-am ajutathappy

14 răspunsuri:
| Irinus0356 a răspuns:

Aaaaaaaaaaa

| lollipopzz a răspuns:

De exemplu... te-as putea ajuta cu cate ceva...:
Nume de hi5big grineeDee:X, DyDyDoLl
statusuri:"ai crezut ca am cazut jos, afla ca te-ai inselat, am reusit sa ma ridic si sunt mai buna decat ai visat";"totusi ma admira, pentru ca sunt un copil si am o lume de vis, iar simpla mea atingere il duce`n paradis;

| DoarEa_2433 a răspuns:

Du-va drequ de proastelaughing
Cica statusurii de fiterolling on the floor
Morti mata de cocalaralaughing

| iubiricaa a răspuns:

Ne-am indragostit [:X]

Pe dracu

Tu de mine

Eu de altu

Draga nu ma privi cu ura. dar Eu sunt mai buna:Xsh ink ceva papusa.:/e o diferenta mare intre Mine sh tine.Eu nu am sange d tarfa in mine

Acel copil ciudat, cu acel ceva SpeCial! >x"

O fata mai dulce decat ciocolatha, O fata care nu te streseaza ca gagica aia ingamfatha! O fata pe care o visezi odatha. Da` ea e "fata lu` tata

Am pRiViRea lu` TaTa; x ZamBeThuL lu` MaMa; x Dar ochii day dreaming... Ochii sunt ai mei cool day dreaming

ma urasti?~problema ta!~ma copiezi? haa...nu'mi ajungi la pricoare! ma iubesti? si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah! te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!

Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

Ceea ce il usuca pe tati meu de baniE pustoaica lui de 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.nume thinking de hi5. sper sa-tsi placa : Copiil Tembel Q mUlte fitSe >^<

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci diferenta intre alte fete si nevasta ta... Sa stii ca toate te vor... Dar nu toate TE IUBESC ca ea"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala = casa groazei... cancelaria = academia de politie. sala de clasa = zona crepusculara. dictionarul = inamicul nr. 1. sefa clasei = asasinul din umbra. substantele de chimie = Dosarele X... ora de dirigentie=Stirile ProTv de la ora 5. ora de mate = Misiune imposibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-i nascut ca sa fi vedeta
sa fi vip nu esti fitos
chiar daca sti ca esti iubit
te iubesc si rromi si romani
vedeta in Romania zi de zi
:X:Xlove struck:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu fetito, si tot Clubul tau de inecate, am o vorba sa va spun:Aratati perfect din spate! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o diva...de banii gata.pe baieti ii dau pe spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000Sa te iubeaska... 100sa te doreaskalaughing. 10ssa te vreahappy. 1sa te ia.thinking

| Roxana_9598 a răspuns:

…->…?•º° ai crezuT ca Tu esti ceL mai Tare … Ca`i sa Cazi ToT TimpuL in piCiOare … ai Fi vruT sa ma inTorc La Tine … Ai TraiT inSa cu impResia ca mai Tine … Te`ai inSeLaT pTr. ca eu te-am uiTaT … Nu mai ai lOc in mintea mea … Vreau sa GaSeSc pe aLtcineVa! ~ °º•? "@ A fost o vreme`. m`am bucurat de viata ca un copil care a uitat de teme. Dar ` viata m`a inclus in multeee scheme `! "
Te indrag0stesti, iubesti, simti ca plutesti. La final, zdrObesti ce ai inceput sa c0ntruiesti! cOrtina uiTarii nu va caDea niCiOdaThaa peStee decOruL unei prieTenii seinCere nUma cand pieSaa a LuaTh sfarSiTh`happy! name : gen. Bl0nDiiiii =X ochii CaRpuihee hee >big grin

| 2011 a răspuns:

→ღ pяi๋ռtє๋s೩ ℓųi ღ †ë ĺùbęŝċ