| Bya_6465 a întrebat:

Vreau si eu niste stsurii scurtebatting eyelashes
Va rog :*
fundawinking
MShappy

Răspuns Câştigător
| zuzzyxD a răspuns:

**Nu ғί sίreт cu mίne cã тe ғac ғundίtsã. :X **

toate carpele se cred mopuri!

lasa-ma cu alea alea.vine altu` si tu valea

aśтa m!¢ά ε σ ßeՖтie :╳

Eşti şters şi Deяuℓat De ℓa Cap!

VθЯbﻉℓξ Tąℓξ Иu mд ąTϊИg→ ღ ←

SuηT ğέηų Đε тïρã Đųρă ćąяε śε тïρă

•• DuC GuNoiu` Te laS unDevA? ••

Ce`i al meu e pus deoparte!

The old me is dead and gone! :X

Eu nu fur inimi, le primesc cadou!

ÐøмղϊֆøaԻa carє тє-a Ðaт Pєֆє capº

L O A D I N G... ███████████████ 99%

•• Fiecare Sut In Fund E Un Pas Innainte. ••

ลmβϊțϊล τэ ลjυtă, dลr oℜgoℓϊuℓ τэ dϊstℜυgε.

Tu mă ţineai de mână, Eu te ţineam de FRAIER!

oficiaAAaaL...mi se rupe! practic e intrEaga

Plâng mâine, astazi am treaba! ♥

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati

Its' time for..."I don't care"."

Forever and always I`ll be there for you...

Fericita pana la ultima suvita

Never a failure, always a lesson

Apa trece, pietrele... raman.;-)

**ScOrpiA PerFecTa PaRe InOcenTa`! **

Buffering... 69%

New status message…

E o tsara libera deci esti liber sa fi prosth`!

BiG GirlS dOn`T cRy!~!

Vezi poate ai treaba si eu te retin )

Echilibrul in viata e ca fuga pe gheatsã.

I don't even care,I never really did

Bag ****-n lume si v-o fac cadou!

Viata` Ta e Rozzz Dar Carioca e La Minee!

parfumul tau fin imi spala creierul din plin

Te face tarfa oricine nu te poate avea!

Faci valuri intr-un pahar cu apa si te crezi o tornada

Fiecare femeie arde la temperaturi diferite!; x"

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

• Asta sunt si n`ai ce face, alta mami numai faceee •

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit.Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

""... unii oameni nu gandesc, vorbesc si...ranesc!""

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!?"

Its' time for..."I don't care"."

Băi, cine e erou’ tău? Cine-i lângă tine când ţi-e greu?

Stiu că ai vrea să ţi se mai deschida usa, că să-ţi vezi păpuşa!"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.X`°°●♥"

Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

mereu va fi una care sa planga dupa tine... da` nu eu scumpule!

Nw exista baieti perfectsi, sh doOar incepwturi de relatie perfecte

a trebuit sa plec... stiu, inghiti in sec...

Regreti ca ai renuntat? Ramane de vazut!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Absolut tot ce vreau!

mi`e foarte bine fara tine!

Asfalt pentru suflet!

Chiar si un ceas stricat nimeneste ora de 2 ori pe zi

este amarule

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi.

Hai pleaca-n **** mea, du-te, ca nu te mai retin

goneeee

Nu arata cu degetul unui on bolnav!

- Tot raul spre bine!

- Ca sa te regasesti nimic nu e mai bun decat sa fii uitata.

- Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l`ai inteles prea tarziu.

- Chiar daca nu sunt prima, sunt singura care conteaza.

- Nu voi fi o fata obisnuita pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara.

-Traim sub acelasi cer dar niciunul nu avem acelasi orizont.

- In viata este ca la bal mascat, cand lumea isi scoate masca se duce veselia.

- Invidia dezleaga limbi, dupa cum admiratia le amuteste.

- Zambeste orice ar fi, mergi mai departe oricat de greu ti-ar parea ca e.

- Esentele tari se gasesc in sticlutele mici.

- O simpla melodie, un sentiment placut.

- Sunt chiar aici si tu nu ma vezi pentru ca nu vezi ceva in care nu crezi.

2 răspunsuri:
| No a răspuns:

No risk, no fun!
pe moment atat stiu big grin

| alexcandy999 a răspuns:

1. Cine esti tu? Cum de ai aparut in viata mea? Atat de brusc, atat de profund, atat de… PLACUT?!

2. Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide…

3. Scumpi, simt ca ceva a inceput sa-mi apese greu pe inima: e ceva deosebit. Ai idee ce e? E ceva ce simti si tu? E… L'AMOREEE! :)

4. S-ar putea sa adorm numai din dorinta de a-ti vedea chipul chiar si in vis.

5. Alerg spre tine cu 120/h si parca dureaza o vesnicie. De ce nu esti langa mine?

6. Mi-e dor de tine. De buzele tale senzuale… Vreau sa te am aproape, sa te strang in brate, sa te sarut.Sa ne contopim amandoi intr-un sarut pasional. Sa ne imbatam cu dragostea ce ne imbratiseaza, toata noaptea. Dimineata, sa ne trezim imbratisati si sa o luam de la capat.

7. a) Unde esti cand am nevoie de tine? Unde esti cand vreau sa te strang in brate, cand te vreau aproape? b) Esti mereu langa mine!

8. Iti multumesc pentru speranta si fericirea pe care mi-o oferi zilnic. Prezenta ta ma face fericit si increzator in viitor. TE iubesc mult!

9. Adevarul este ca tu esti viata si dorinta mea. Nu stiu cum sa-ti multumesc ca-mi dai prilejul sa te iubesc.

10. A mai trecut o ora si inca te astept. Mi-e prea dor de tine. Nu pot sa inchid ochii de frica sa nu te visez. Pt ca daca te visez, e grav… nu o sa mai vreau sa ma mai trezesc.

Citeste mai mult:: http://iubeste.co.cc/sms/mesaje-scurte-de-iubire-si-dragoste#ixzz1J8pPMK8P