| qScr3am a întrebat:

Vreau si eu nistr statusuri de indiferenta, vise etc. La cele mai frumiii dau FUNDA dar bineinteles sa fie noi 2013 si nu-mi dati link-uri.:*

3 răspunsuri:
| AndruCriistina a răspuns:

Mereu mandra si multumita de mine special pentru aia care ma vorbesc de "bine"!/. Lalala,alte barfe proaste,ce va intereseaza pe voi viata mea curve proaste?/Toate fetele frumoase pe mine sunt invidioase/Zambesc ca sa ma intrebe lumea dc/Visez cu ochii deschisi ca cu ochii inchisi nu visez/
Nu sunt perfecta,am o mie de defecte ca toti,dar nu am obligat pe absolut nimeni sa ma accepte/Gataaa de azi sunt alta,zambesc ca sa vezi ca nu imi pasa si du-te la proasta ta ca eu nu's jucaria ta/Zambeeesc si gata,de azi sunt alta/Poate am aere’n cap,asta e doar problema mea,nu poti sa ma suporti,asta e doar problema ta,nu ma cunosti,nu mai comentawinking,ai grija d viata ta,nu d a mea/Eu nu ascult destinul,la vise nu cedez sau nu cad,nu imi poate spune nimeni ceea ce trebuie sa fac./Fii atent frate,sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare!/De la pamant pana la cer eu TE URASC! /Back in my life baby/Acum ceva timp eram o fata sensibila acum sunt o fata puternica si nepasatoare doar sa vezi ca nu ma doare/Te pup, pa pa hai du-te la ea esti tu mai prost si ti'ai gresit alegerea/Nu am sa ma distrug doar pentru ca asa vrei tu /Eu nu sunt ca restul eu sunt pur si simplu EU./. Crezi ca ma faci geloasa, nu fraiere nu ma intereseaza, si ce crezi? nu imi pasa de tine nici de ea esti chiar jegos daca ai ales asa te pupa amica ta :*! /Sunt atat de mica, te innebunesc ma joc cu tine dar nu ma indragostesc happy/*** you,***! / I love you, I need you, I vrea tu! /sper ca sunt de ajutor, sunt de mine facute. Daca mai vrei spune'mi si iti las idul meu si iti mai spun.:*

| andruhhhh a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!

ღஜ♥ Voi invatsa sa traiesc fara tine ♥ Si o sa ma gandesc de acum mai mult la mine ♥ Tu apartsii acum de timpul trecut ♥ Vreau sa te uit. ♥ ™ ღஜ

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost.

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

♥Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

"Si Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:

| lolipoOps a răspuns:

"Acum ar trebui sa stiu mai clar ce vrei Ea are de pierdut, tu esti ok!:*"

"Zici ca nu se mai poate, ca le'ai vazut pe toate. Poate ar trebui s cauti fericirea'n alta parte. Poza lu DeutSa meah!:* numai a ei!"

"Tot mai dependent!; xDaca vrei sa fie bine invata cum sa zborii. daca nu vrei sa zborii atunci o sa mOoriiii!"

"Suntem alte generatii poti sa o intrebi pe mAta, viata-n ritm de minimal si linii mari de cOca! Poza lu pzd mea!"

"Tu ai fost singura care mereu m`a ajutat m`ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m`au inecat :X:X te iubesc :X:X"

"Te vad cum te apropii Si cred ca stiu ce va urma Sa stii ca nu ma sperii Si chiar ador prezenta ta!"

"Pentru ca O iubesc!\:d/N`am averi am doar prieteni care ma suna sa`mi spuna :,, Ai grija de tine, te pup, noapte buna!"

"Intr-o lume unde cumperi si vinzi, O lume cu prea multe oglinzi! Poza lu ella!"

"Daca stii pontu' cu jointu' trage fumu! Daca stii pontu' cu fumu' nu-i da drumu'! own Ralu' meu"

"Scuza-ma te rog daca sunt prea insistent, Dar tu esti ca un drog si eu sunt dependent Te respect pentru ca ai talent, te invit la dans Si la mine in apartament!"

"Uite cum luceste pielea ei E toata unsa cu ulei Nu vrea sa stie ce vreï Danseaza pana la 3!:X Own roxx:*"

"Vreau s-alung durerea din sufletul tau stins, Vreau sa simt caldura ta... Vreau sa cred ca visul curand se evapora Si-ntr-o zi vei reveni!"

"Si stii si tu, foarte bine ce m`asteapta acasa O felina blonda, blanda, periculos de geloasa! OWN rALu lu deU'"

"Vara! Apare in club imbracata sumar pe langa bar Cu un suflet calduros ca gheata ce sta-n pahar!

"Inca un demon prinde puteri Si vad...ca Inca un inger vrea sa uite de el!

"A si uitat, cum ne gasisem prin multime Si nu stia, momentele alea sunt putine!

stiu ca iti plac stiu ca vrei sa fiu din nou cu tine stiu ca ai intors capul dupa mine altul mai destept a stiut sa faca din mine tot ce n'ai facut tu vreodata"

o poza mai veche un gand mai vechii un gand ratacit in trecut care cred ca va reveni curand e vorba despre tine numai despre tine "este un el""

obesc la tini Sarutul tau inca il mai simt pe buze ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti!"

Toate Curvele Se Cred Neveste Daca Au Stat O Noapte Dedesubt Si Doua Peste

Gura ta alaturi de-a mea se transforma intr-un sarut! Un sarut de-al tau e un vis, un vis pe care eu il iubesc! Te iubesc si te voi iubi mereu, iubirea mea, dulcea mea iubire

Eu inca plang, tu inca plangi Sa vii s-o facem impreuna Eu vreau sa fug, tu vrei sa fugi Sa disparem o saptamana Nu te-nteleg, de ce dureaza asa de mult Ca sa ma uiti Si s-o iei de la-nceput"

trupul tau ma fascinat..privirea ta ma fermecat..gandul meu este la tine. si nu pot trai fara tine

Ma gadesc mereu la tine. Asa in general. Pur si simplu din nimic imi zboara gandul la tine. Ma intreb atat de des ce faci. Oare cum iti merge? Cum te simti?"

"Chiar daca mi-ai gresit Te-am iertat si te-am iubit

Gandul imi este in fiecare moment la u, dar timpul trece din ce in ce tot mai greu si sufletelul meu te striga neincetat. Abia ast sa te vad. Te iubesc enorm de mult. Voi fi mereu numai a ta"

Ai fost un vis l-ai spulberat ai ramas cosmar tacere. si pentru ce te-am asteptat? tu ma hraneau cu dor placere dar tu nu ma iubeai atata sat imi doream eu atuncea

In loc sa fi mandru ca asa bijuterie de fata te cauta, tu ii intorci spatele si fugi! Multi vor bijuteria si nu o au

Poate nu crezi in tine oricum vei crede`n noi, Ne vom privi si maine vom fi iar amandoi:X

iti multumesc k ma mingai in felul tau iti multumesc k ma saruti in stilul tau iti multumesc k te uiti la mine k la dumnezeu"

Stii!? Poate chiar i-ar sta mai bine cu tine Pacat k tot la mine s-ar gandi si tot pe mine m-ar iubi:X

xDak tu imi arati ca nu`ti pasa.atunci eu o sa-ti arat ca pot fara tine.>>>>>"

""Daca ma umilesc o fac de dragul tau k de-ar fi sa te pierd ce-ar fi sufletul meu mai repede la suflet as putea renunta k tin mai mult la tine decat la viata mea""

""Cate ne-am propus, aveam o gramada de amintiri versurile astea ti le dedic tie:"Doi ochi frumosi si un chip stralucitor a fost de ajuns pentru mine ca sa ma dobori"""

O Mik PrInTzEsA DoRiTa De BoRfaSi IuBiTa De Un SiNgUr GoLaNaSh

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

"• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •"

Am oprit o picatura de apa si i-am vb de tine dar ea mica si indiscreta a spus la toti si acum cand ploua aud numele tau peste tot[:X]te IubesC:X"

"• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •"

Imi place sa te fac sa simti k te urasc! E felul meu de-ati arata k Te Iubesc!

Imi Spui ca Te Gandesti La Mine Si Ma Enervezi Uite Eu Nu Ma Gandesc La Tine Eu Te Comemorez Poate Gresesc De Parca mi-ar Pasa De Fapt Imi Pasa Dar De Alt Cneva:X:X:X"

In continuare crezi ca totul iti apartine Poti sa ai orice dar nu si pe mine

Aici unde sunt acum unii ma vorbesc Nu stiu daca sa-i ignor sau sa-i pleznesc Intotdeauna pregatita pentru raul care vine Intotdeauna fericita daca treaba merge bine"

Vrei sa ne fie bine dar simti ca nu ma mai poti tine langa tine..Si te inteleg Sau macar incerc sa ma prefac M'am saturat sa aud mereu "imi pare rau n'am sa mai fac"."

dragule..ai mangleala proasta si e pacat fiindca nu sar in bratele oricarui baiat..nu sunt o sfanta, da' nici o bagaboanta imi plac baietii care se poarta bine cu o fata!"

Suntem diferiti totusi ne potrivim :X si am stat unul langa altu` cand toti voiau sa ne despartim :X:X"

au fost clipe si clipe, ai uitat sau nu, eu te-am iubit tu ai gresit si m-ai tradat vezi tu, atat am asteptat sa vedem daca intelegi, ca poti sa ai tot ce-ti doresti daca stii ce sa alegi

Mai lasat singura ai plecat fara ati pasa de mine Acum te intorci si ai vrea sa fie bine Sa fie bine sa fie ca la inceput Nu mai este asa acum te las si eu cum mai lasat si u

Oriunde ai fi orice ai face cu oricine ai fi acum candva te vei intoarce dar te vei intoarce cand va fi prea tarziu atunci ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa pierzi!"

"""CreD Ca E SimplU Sa Ma DefinesC Sunt MultE FetE ProastE CarE Nu Ma CunosC Si Mereu Ma CriticA SuntetI Pe NicaierI PrimA OarA CunoastestI ApoI SpunetI[]"""

""Nu vreau sa ma scimbi Sa ma-ntelegi Am nevoie doar de tine De lovele si de zile Banii nu ma fac O sa te tin pentru mine Si cand ne-o fi mai rau Sa ne mearga si mai bine ""

""Pt toti p cre`i intereseaza doar o parte din mine chiar nu`mi pasa nu definesk perfectziunea.Nu sunt pe bucatzi si daca nu`ti convine stanga`n prejur ma doare`n cot d tine""

""``. Priveste-ma din nou si spune-mi c vezi..defapt mai bine NU stiu ca in ochii mei te pierzi

Ce crezi u conteaza mai putin pentru noi oricum facem tot ce ne vine nu urmarim chiar deloc sa va displacem dar refuzam mereu sa va facem pe plac""

""Si ochii care nu se vad se uita fiti convinsi Noi nu ne vedeam k ne sarutam mereu q ochii inchisi Stii si u toate astea nu trebuie s iti mai zic eu tie Daca peretii ar vorbi sigur tear cere d sotie""

"Stau si plang in fata ta, Mi se rupe inima, Sufletul nu mi-l alini, Parca suntem 2 straini!"

Chiar daca m-a inselat nu pot sa stau fara el, Mii de rugaciuni de bine le trimit acum spre cer, Il vreau acum langa mine, fiindca e golanul meu, Il vreau acum langa mine, nu conteaza bun sau rau!"

Nu esti unul de care am nevoie Ca sa raman pe picioarele mele N-am nevoie de tine pentru a reusii si a sti ce e bine pentru mn.mai sunt multi care se uita dupa mine nu esti singurul din lume"""

CReZi Ca Ma ImPReSiOoNeZi?:O DeLoOc. Imi Dai DoOaR De INtTzeLeSsS..Ca Ttu PeNtTRu mine Ai MuRiTt, DeSi Nu Crezi. AI SA VEZI!"""

Sunt perversa si tu de-abia poti sa te abti parfumul meu fin iti spala creierul din plin imi place sa te atat mereu ma joc cu focul rau pacat ca sunt prietena prietenului tau! ""

Categoric te vreau teoretic ma abtin practic ma pis pa tine

ar spune ca suntem iesite din comun ca suntem prea nebune si mult prea rebele dar impreuna am trecut si vom trece peste toate""

Da am brigada tare:X
Fete cu valoare
Respect si onoare
Da am super echipa
Fete de elitha
Toate ne jhtiu de frica:X

te am in gand nimic nu poate sa te inlocuiasca avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca []

El glumeste si tu crezi El promite si tu pierzi"

Sunt doar niste cuvinte Ce imi aduc aminte de ceea ce imi spuneai cand ne-am cunoscut. Sh inca alte cuvinte care imi intra in minte cand cu tine sunt sh imi place sa le aud.[:X]"

Nu mai insista sa-mi faci Mici cadouri Nu m-atragi Nu stiu cum sa iti explic Ca vorbele tale nu ma ating

Iar El Privindu'ma in ochi. Mi'a spus. - Iarta'ma k m-am distrus

Nu ma intreba c simt cand suntem despartiti E k si cum o parte din mine n-ar mai fi[:X][:X]"

Te sarut fitos pe sistem periculos

"[:X]De` cate ori vad visele cum se sfarsesc..de atatea ori ma ambitionez sa reusesc am drumu` meu si asta nu se va schimba se aude o voce shhhh Speranta moare ultima![:X]"

"[:X]O inima te iubeste, un suflet la tine se gandeste, doua maini te-ar mangaia. Ce zici tie ti-ar placea?[:X]"

Am figuri, n-am ce-ti faci....Nu-ti convine? LASA-MA IN PACE!"

Hainele tale scumpe arata ca nu-i vorba de bani [-x
Faptu' ca asculti muzica asta si o arzi cu golani
Lumea da pe spate sti ca nu-i de la teqila
E de la faptul ca te misti mai bine ca Shakira :X
Dai tot ce ai mai bun din tine, ai luat foc
Pe langa tine parca toate fetele stau pe loc

""Te cred pe cuvant cand te aud spunand ca nici eu nu sunt sfanta /Asa e/Da' ce sa fac eu, asta-i firea/Doar nu credeai ca in viata te inseala doar privirea""

"De ce nu spui ca "Plec"! Niciodata sa nu privesti in urma Ai gasit pe cineva care se poarta mai bine decat poate el sa o faca Nu te va mai face sa plangi Nu o sa mai ai stari intunecate "

""Daca esti baiat cuminte si inveti sa ma respecti Astepti, nu cumva sa incepi sa comentezi Nu sunt aici doar ca sa fie una in plus Am ajuns unde vreau si am prea multe de spus""

""Privirea ei, atunci cand pleci, te distruge Ai vrea s-o privesti in ochi, dar inima fuge Ce rost are sa-ncerci sa mai incerci? Tot ce iti amintesti sunt doar certuri zeci ""

""Euuu KnD am ceva de SpuS Nu privesc lumea de sus Nu fac fitele de top k toti in 2008 Am DulCeAtA mea natala TaLeNt si multa VrAjAla...""

""Nu te mintzi singur. stii femeia ideala e iubirea ta actuala nu tarfa de aseara!""

""Va spun o poveste Ce nu are vreun sfarsit, Privesc in oglinda Vad un om ce a gresit Ea nu e de vina Ca-ntre ei s-a terminat "Ai grija de tine" I-a spus el cand a plecat""

""Nu iti bate joc de fapt, nu poti, nu ai de cine Caci vorbele tale surde nu mai ajung de mult la mine Nu te juca, te joci cu focul, hmm o sa te arzi Esti pe varful unui munte, azi, dar maine cazi""

sunt tot ce`ai avutsi n`ai putut pastra sunt tot ce ai avut si nu mai poti avea credeai k voi plange dupa u credeai k voi suferi la nesfarsi. ei bine surpriza:SUNT FERICITAAA!

Ochi caprui cine`i are
E iubit d fiecare
K sunt sinceri la iubit
J duioshi la despartsyt