| mishu112 a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru iphone cu harta romaniei si inca ceva vreau sa va intreb...se conecteaza la satlit prin cartela si platesc mereu la folosire? sau e gratis?

1 răspuns:
| AlexandervB a răspuns:

Poti face o imagine de pe net sau poti sa downloadezi una cu un cablu de date sau Blututh* cu harta Romaniei si daca vrei sa o folosesti ca o harta adevarata o poti mari ca doar e Sony... sau poti sa downloadezi program de pe net dand date despre telefonul tau! Bafta...