| Andrrraaa a întrebat:

Vreau si eu o descriere pentru hi5big grin:batting eyelashes
Ma puteti ajuta?batting eyelashes
Fundita:d

Răspuns Câştigător
| Andrutsa15 a răspuns:

Sunt o simplă fată.
Sunt fata care are ceva special.
Sunt fata care are sclipirea aceea în ochi. Şi nu îmi sclipesc ochii din cauza excesului de Mascara. Spre deosebire de tine.;
Sunt fata care iubeşte muzica. :X
Sunt fata care urăşte minciuna. x(
Sunt fata care este foarte sigură pe ea.
Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.
Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi
Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi.;
Sunt fata care iubeşte dulciurile. :X
Sunt fata care adoră vara! :X
Sunt fata care nu e perfectă. Şi nu cerşesc complimente sau suspine şi zâmbete false. [-x
●Ce ştiu?!●
Ştiu că am prieteni adevăraţi, care nu mă lasă la greu. :X
Ştiu că lumea e rea.
Ştiu că viaţa e făcută pentru a fi trăită. > <
Ştiu că nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele! )
Ştiu că totul trece.
●Ce cred?!●
Cred că prietenul fără defecte nu există. [-x
☆ ce misto ar fi ca in unele momente sa nu mai exist sper ca ti-am fost de ajutor o zi splendida sa ai! Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Http://viktorrytzza.hi5.com
scurta si la obiect!

| Cherry_3262 a răspuns:

Eu am gasit asa:
•In primul rand.Ma bucur ca ai facut marele efort sa dai click sa imi vezi pag. [laughing]adica, putini sunt curiosi (o_O), asa ca tine [smug],wave ce faceti voi?! Pot sa spun ca sunt oleaca crazy. oleaca mai mult. imi place sa rad pana nu mai pot. imi incurajes prietenii de cate ori au nevoie. uneori imi place sa enerveaz lumea. place sa ies in evidentsa cu ceva anume. prienteni am. .da.si.dusmani. da hai sa trecem peste asta Ok?! urask personele care au aere si fite. si persoanele care.isi ia lumea. n cap si inventeaza lucruri care nu s.au intamplat niciodata. in ziua de azi asta se intampla... bye.wave
laughing
Si mai scoate greselile de acolo, poti sa pui si emoticoane.
P. S.-Descrierea este pentru profil.happy

| Andrrraaa explică:

Multumesc tuturor:*!