| Helena009 a întrebat:

Vreau și eu o urare de la mulți ani pentru cea mai buna prietena. Face 18 ani. Vreau un mesaj lung. Ms

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai asa ar fi mesajul nostru de la multi ani, nu al tau. Daca e prietena ta cea mai buna, ii scrii abureli inventate de altii? laughing
Ce prietena mai esti asa? Crezi ca ii pasa de acel mesaj? Nu.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Parerea mea personala e ca ar trebui sa ii scrii un mesaj facut de tine, nu unul copiat de pe net sau de pe mai stiu eu unde. Un mesaj pentru cea mai buna prietena trebuie sa vina din suflet, chiar daca nu ai destula creativitate sa ii scrii un mesaj lung macar incearca sa ii scrii ceva, dar macar stii ca a venit din suflet pentru o persoana draga.
Daca nu stii cum ce sa scrii ai putea sa ii spui mai intai ca ii urezi o zi de nastere minunata alaturi de cei dragi, si mai apoi sa ii spui cat de mult o apreciezi pentru toate momentele in care ti-a fost alaturi si ca nu vei uita cele mai frumoase momente petrecute impreuna, ca speri ca sa iti fie alaturi in continuare si ca o sa aveti parte de momente cel putin la fel de frumoase ca cele de pana acum...
Dar eu cred ca e mai bine sa ii scrii tu un mesaj cu ceea ce crezi tu pentru ca tu o cunosti cel mai bine.

| Katie1356 a răspuns:

De ce vrei lung si neoriginal, cand poti crea tu ceva frumos? Nu avem noi cum sa iti zicem sa scrii x si y, odata ce nu te cunoastem si nu o cunoastem.