| GabiiitSsa a întrebat:

Vreau si eu putin ajutor. Deci sa vedem. Sunt cu un baiat pe care chiar il plac, dar nu mai cred acelasi lucru si despre elstraight face. In ultimul timp multe fete sau dat la el. n-am nimic cu asta, dar a inceput sa ma evite raised eyebrows. Mereu cand vreo fata exagereza si sunt langa ei intervinrolling eyes, dar cand baietii se iau de mine 'ciuciu' sta si radestraight face. deci ce-ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| wolfkidgirl a răspuns:

Nu te desparti inca de el.Incepe sa-l ignori, fara sa te dai la alti baieti.Nu mai iesi cu el pe afara cu pretextul "M-a chemat deja altcineva" si fa glume pe seama lui.Fa- sa iasa din zona lui de confort si mai vedem atunci ce se intampla. Spune-mi cum mergewinking

| KellyK13M a răspuns:

Cred ca are dreptate wolfkidgirl

| golanasha08 a răspuns:

Gresit daca il ignori o sa te ignore si el pe tine si o sa va despartiti va vedea ca nu iti pasa daqr de fapt iti pasa incearca sa vb cu el lasa-i un mesj pe mess daca il faci gelos se va desparti de tine sau chiar mai rau deci in cazul tau incearca sa vb cu el si apoi daca vezi ca nu ia nici o initiativa byebye... ca altceva nu ai ce face apoi iti cauti un prieten mai pentru tine mai cum ejt tuwinking sper ca te-am ajutat big grin :* mult succes