| putzulica a întrebat:

Vreau si eu repede o faza de speriat calumea scurta si sa nu te astepti. dinalea pentru prieteni sa dau un massbig grin repede. va rog. s-au un joc si la sfarsit sa te sperie calumea. intelegeti voi... mersihappy

18 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Pai era un joc cu michaela jackson laughinglaughing
era tare jocul ala
de ziua mea l-am pus si toti invitatii au inceput sa tipe, mai ales daca ai bozele la maxim.
iti las un mesaj privat cu id ul meu si til trm eubig grin

| gaby_9618 a răspuns:

Si mie imi trebuie :)) app crystyana de la fata aia m-am *** pe mine :))=)) stiu si eu http://www.youtube.com/watch?v=b99o7vrqsDg&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didi 999

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google scary maze
game si o sa te sperii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un joc care sa ma SPERIE REPEDE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faza de speriat vrei u mai andrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.killerjo.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

; hb; bh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inteleg cauta pe google scary maze si joacate si vezi pe mine nu prea ma speriat! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu...scrie pe youtbe faze de speriat si vezi ca e una cu un scaun si o camera verde si mai este una sa scrii cel mai mare sarpe gasit mort

| Andru_Roxy_1996 a răspuns:

Scrie : jocul care te sperie la sfarsit.Sa vezi acolo ce te sperii