| ClaFumaJ14 a întrebat:

Vreau si eu rezumatul unui roman de clasa a v-A. Vreau sa fie toata cartea.Dau funda:*.

3 răspunsuri:
| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Uite aici rezumatul unui roman: Ce ar fi sa il citesti chiar tu si sa-i faci rezumat? Se mai mira lumea ca sunt mult analfabeti si inculti in tara asta. Pune mana si invata ca daca copiezi, nu ramai cu nimic. Fara suparare happy, dar asta e adevarul. Caute pe net titluri de romane pentru a V a. Cumpara cartile caci o sa-ti mai foloseasca, daca nu le ai, sau imprumuta-le de la biblioteca. Crede-ma, odata ce ai inceput sa citesti, nu vei mai rezista sa nu termini carteawinking Succes.