| Love_4994 a întrebat:

Vreau si eu sa devin o fata din aia tupeista careia nu-i pasa de nimic, se baga in seama cu toti cand de fapt ea nare nici o idee despre ce vorbesc, face ce vrea toti o respecta cand e de fata dar dupa aia incep sa o vorbeasca pe la spate... vreun sfat?laughing)

Răspuns Câştigător
| BeBe_9214 a răspuns:

Hellohappy! Tupeul e esential dupa parerea mea insa nu in exces.
Si nu e adevarat nu cred ca unui baiat iar trebui,, una cu gura mare'' prefera mai mult una la locul ei ( asta pentru. o relatie serioasa).
Si la ce vrei tu sa faci nu ai nevoie de sfat doar de vointa insa doar daca doresti asta si esti dispusa sa suporti consecintele.happy

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

nu mai gandi nici cat gandesti acumwinking
nu inteleg, de ce vrei sa devii asa? straight face de ce ***** stelutele mele nu ti-i bine cum esti? straight face

| lolly_3072 a răspuns:

Pai.o fata asa mai tupeista, da ca e tupeista de prost gust e considerata o tataa...straight face
si daca tot vrei sa fi tupeista si se intampla sa ajungi la o paruiala.o sa mai fi tupeista si aici?

| lauracraciun a răspuns:

Ma scuzi ca m-am gasit eu sa iti rasp la intrebarelaughing. insa eu cred ca nu trebuie sa fii chiar asa de tupeista pentru c poti fi interpretata altfel.stiu cazuri concrete in care ajungi sa fii catalogata ca fiind fitoasa, si chestii din asteastraight face.in faza cu baietii nu sunt de acord absolut delocstraight face. celor care le plac pitzipoancele sunt niste nesimtiti care nu meritaoh go on.astia mai mult isi bat joc de fetestraight face.si eu sunt in aceeasi situatie.am 14 ani si eu una astept pe cineva care sa meritestraight face.nu te incurca cu toti nesimtitii care sunt cu tine doar ca sa te pipaie si uneori ajuns si mai departestraight face.eu cred ca tebuie sa incerci sa fii sociabila in frupul tau de prieteni si mai ales amuzanta.amuzamentul te scoate de fiecare data din dificultatewinkingsucces:*

| Love_4994 explică:

Pentru ca... altfel n-am cum sa-mi fac un iubit pentru ca acum toti baietii vor aceeasi gen de fete... pitipoancelelaughing

| Love_4994 explică:

Pentru ca... altfel n-am cum sa-mi fac un iubit pentru ca acum toti baietii vor aceeasi gen de fete... pitipoancelelaughing)

| Love_4994 explică:

Deeci nu vrea nimeni sa ma ajute si sa lase deoparte sfaturile astea pe care le-am dat si eu altora mai de mult deci le stiu ft bine?laughing

| Mike66Danger a răspuns:

Deci, de cand eram mic eram foarte timid. Nu ma bagam sa ma joc cu alti baieti, ma inchideam, nu ma bagam in seama, nu eram tupeist. Eram un tocilar care invata cel mai bine din clasa si se juca numai pe calculator. Eu sunt a V-a si si m-am mutat la o scoala noua. Nu cunosteam pe nimeni. La inceputul scolii, am cunoscut un baiat care mi-a deschis ochii pur si simplu! El m-a introdus peste tot. El mi-a facut cunostinta cu mai multi baieti si atunci am devenit mai "infipt". Am inceput sa ma mai bag asa in discutii, m-am mai inspirat de la altii si faceam glume. Acum, in semestrul II, cand sunt prieten cu toti, am fost ales seful clasei, cel mai popular tip de la clasele V si ma plac toate fetele. Ies in fiecare zi la cinema si la mall cu prietenii. E super. Trebuie decat sa faci si tu glume, sa te bagi in discutii... Pentru mine a mers! Mult succes!

| alinamarcela a răspuns:

Mai bine nu! Stai in banca ta ca bine staiwinking

| lenor9_7171 a răspuns:

Te simti singura?big grin

| d22anda a răspuns (pentru lenor9_7171):

Ea are nevoie de un ajutor din partea noastra, de un sfat, care o poate ajuta.