| IoanaBogdana a întrebat:

Vreau si eu sa fac meditatii la matematica pentru ca nu ma pricep de loc. daca puteti sa-mi ziceti si mie nu stiu, un meditator bun, de preferat femeie de la care chiar sa intelegi ceva si sa te ajute la teme si sa nu tipe sa fie intelegator daca creierasul nu te duce. si sa nu-ti dea multe exercitii de facut si sa te ajute la teme.

4 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Trimite-mi printr-un mesaj privat de unde esti. Daca esti din Bucuresti, ti-o pot recomanda cu caldura pe meditatoarea mea, daca nu, google!laughing

| madelf a răspuns:

thinking 1.Nu stim de unde esti asa ca putem sa-ti dam o gramada de nume de persoanebig grin
2.la mate daca nu lucrezi nu-ti intra nimic in creierasthinking
3.meditatiile nu sunt pentru temebig grinsunt pentru explicat in plus si pentru aprofundatbig grin
Daca esti din Bacau pe cine sa-ti zicthinking Savu Eleonora(fosta mea profa mea de mate)

| CescDanutz a răspuns:

Pai de unde esti? iar meditatorii de obicei fac ce le ceri tu happy

| hahadrian a răspuns:

Incearca si http://www.alienmeds.ro - Pentru mine au fost de mare ajutor.