| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa incerc tratamentul cu tinctura de marar pentru cresterea sanilor. A incercat cineva? Exista reactii adverse?

3 răspunsuri:
| mamasita00 a răspuns:

Am peste 18 ani. Nu e vorba ca nu ma simt bine in pielea mea. Dar ce fata cu sanii mici nu si-ar dori sa ii aibe macar un pic mai mari?

| Criss96 a răspuns:

Cati ani ai? daca ai sub 18 eu zic sa nu inceri eu am 15 ani si eu ma simteam naspa ca nu am sanii mari pana mi-am facut curaj si am facut topless, trebuie sa te simti bine in pielea ta...

| Criss96 a răspuns:

Incerci*... sanii iti vor creste mai ales dupa ce vei alapta mama mea are niste sanii pot spune gigantici, dar mie sh surori mele ne-a dar sa sugem 1 an sh 2-3 luni