| andrei213 a întrebat:

Vreau si eu sa nu imi mai apara raspunsuri cand scriu ceva pe google adica eu scriu de exemplu "y" si imi apare you tube si multe altele vreau sa scot asta cum fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.daca e vorba de functia care iti cauta automat fara sa dai search, poti sa o dezactivezi de aici http://www.google.com/preferences - la optiunea Predicţii Google Instant, ii dai "nu afisati niciodata rezultatele functiei instant" si apoi apesi pe salvati jos pe pagina. daca vrei sa scapi de cautarile anterioare care iti apar ca sugestie acolo in campul de cautare,spune-mi ce browser folosesti(firefox, chrome, internet explorer) si iti spun cum sa dezactivezi.

| andrei213 explică (pentru anonim_4396):

Mersilaughing imi era mai usor cand era rotita aia sus in coltlaughing) acum nu mai stiam unde sa dau

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei213):

Penrtu putin.de ce nu mi-ai dat funda?