| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care e cel mai bun antivirus, kaspersky sau avira? Avira are cumva si firewall, iar la kaspersky licenta cand o pun e temporara? Intreb pentru ca deocamdata nu vreau sa dezinstalez antivirusul pe care il am deja ( eset smart security ), dar nu se stie cand nu o sa mai gasesc licenta pentru el si in caz daca nu o sa mai gasesc licenta, ca am folosit multe licente de pe multe site-uri, sa stiu pe care sa il pun. Dar nu m-ar deranja daca imi recomandati si alti antivirusi dar sa nu le trebuiasca licenta, sa nu fie trial, sa fie full si site-ul de unde sa-l iau. V-asi fi recunascator daca o sa ma ajutati sa ma lamuresc!

8 răspunsuri:
| alexxandru a răspuns:

Am avira si nu am nici o problema cu el, il downloadeaz pe fiecare luna! il am de 1 an de zile, si merge super!

| raidu2004 a răspuns:

Kaspersky este pe locu 2 la antivirusi dupa Bitdifender deci este mai bun decat Avira

| diavolitza a răspuns:

Eu am kaspersky, e ff bun chiar daca ii expira licenta repede ti-l recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu acum nu stiu care e mai bun dar cared ca AVG si Eset Smart Security pentru ca eu le-am avut pe amandoua...si amandoua mergeau fffff bbbbbn.big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decide singur...
http://www.faravirusi.com/......-matousec/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avira, fara dar si poate...

| kamytza a răspuns:

Cel mai bun dintre toate si cel eficient,, pentru ca sterge si vrusi d tipl calul troian,, este McAfee garantez % pentru el,, il am eu,, ciao:*

| relutzuvd a răspuns:

Mah eu as zice ca Avira e mai bun ca tot avira am si eu si mere foarte bine big grin