| andreutzaioalexutzafrumi12354 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu la jocul conyuiztador cum sa fac sa imi apare pe tot ecranul caci nu imi apare pe tot si aproape nu se vede niic ce scrie.multumesc.si vreau sa imi raspundeti cat mai repede va rog imi trebuie neaparat azi.si sa stiti ca eu chiar dau fundita la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| dana24 a răspuns:

Pai...nu prea ai cum sa il faci sa iti apara pe tot ecranulbig grin.numa daca dai click pe al doilea buton din dreapta suswinking funda?big grin

1 răspuns:
| iushsm a răspuns:

Apasa Ctrl +! Ca sa se mareasca