| Yosii a întrebat:

Vreau si eu statusuri cool. funda. la cele mai multe si cele mai frumoasee.

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Baietii au balansul lor fenomenal,dar intotdeauna fetele au rolul principal love struck

Inchisa`ntre patru pereti . Aud` km` singur tu te certsi `!Regrete, lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine , asa ca PLEACA, binee?

Esti un inger in visele mele, stapanesti inima mea. Esti un inger venit dintre stele, jumatatea ce`mi lipsea ! `love struck

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor !

Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >:d

Refuz sa` mai fiu copila de altadata. S`a terminat, in sfarsit traiesk` ! Sunt fericita, nu te mai iubesc `! love struck

Mâine va fi frumos , mâine va fi mult mai bine , azi . E doar azi !

Copilaria love struck ! Singurul paradis pierdut !:-J

Viaţa este o piesă de teatru,iar noi suntem actorii ei .Jucăm cu rolul neînvăţat şi nu e nimeni să ne sufle când ne-am încurcat .

Dupa dezamagiri sperante facute scrum,am deschis ochii,erai tu` .

Din cauza ta , sunt atât de fericită în aceste momente!

Maine iti spun sigur ca va fi` o zi mai buna ;x ! Adutsi aminte de ce ti-am promis. Acum e tarziu , noapte buna :* !

Stergi totul asa , fara pic de resentimente :o ? Itsi bagi` ****`n tot si` inca sperii` ca ai sa treci peste !

Ai aparuuTT candd Trebuiaa! ‹з

El a fOst si va ramane dOar al meu ! :X

тє ιυвєѕ¢ :χ`ρєηтяυ ¢α `:»`тє ιυвєѕ¢`:χ !

Nu pOth trai fara tne`!

Te vreau aproape ! ♥" love strucklove struck

Il `iubb` pentru. ca stiu ca asta`l face fericit =p~`

Haiii`tu iubiRe`. Ai incredeRe`in mine . Ca eu nu te-nsel pe tine:X !

Hai l0ve iubirea mea . Tu esTy` t0aTa viatSa mea >;d < !

Si oricat ai incerca tu . ea va ramane in sufletu' tau !"

Ił νяëï αcüм Łâиgă τïИë,FïïиÐcă Ë gÖłαиÜ`τăü. .иÜ cÖиτëαżă ßüИ sαü Яăü. .

тє ιυвєѕ¢ ρσαтє ιηтєℓєgι:χ :*

M`am ` indragoOstitt` d ` tneee ` nu stiu ` ce-i ` cu ` mine:-s

De la prima intalnire M’am indragostit de Tine si De la primul sarut Eu Nu pot ca sa Te uit .

Chiipuu ei in inima ta și.a făcut repedee l0cc ;x !

Căă feriCirea e iiNegaLăă . Săă See-imparTăă in dOii^';].

E iubita , iubitaa . Moaree al eii dupa ea .

Daca nu el, atunci cine ? sa ma supere pe mine:*

Te păstrez în inimă . : x . într'un colţ de suflet ! Te iubesc , viaţa mea . : x . !

Ce`am simtit pentru tine nu am mai simtit niciodata : x . Este un sentiment Ciudat : x . dar sincer . incepuse sa imi placa : x . Te iubesc :*:*

Astazi am realizat un lucru foarte maretz : cred ca m`am indragostit :X : x : x : x .

Si ma accepti asa cum sunt. De asta pentru mine esti cel mai scump de pe pamant :-x

Jur ca m-am schimbat ;;] . Si n-am incetat Sa te iubesc ;x . !

Ca doi copii` Ei se mai certau` . Si ca doi copiii` tot ei se impacau` .

Ai locul tău în inima mea şi nimeni nu ţi-l poate ocupa !

Tu m`ai gasit printre atatea defecte

El` e singurul ce poate sa.ntseleaga ce.i cu mine. ;x

Mi se face dor de tineeee `daca nu te vad o zi `.
♥ Te caut in umbre si te voi gasi . Esti minunea mea să stii !

♥ Visez că trăiesc şi iubesc lângă tine . Iar tu eşti al meu dor `.

Te iubesc mai mult decât orice . Țin la tine orice mi-ai face .

EL e singurul ce poate să`mi promită, să mă mintă că o să treacă toate ♥

♥ Nu may vreau pant0fy d lac ` ♥ Vreau sa ma iubesti cw advrt . ♥

Mereuu` mereuu` mereuu` te am la mimioara mea .orice s``ar intampla !

Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >

Sopteste-mi la ureche ca va fi bine Sopteste-mi la ureche ma ai pe mine !

Puterea mi.o gasesc in zambetul tauuu :* ! My Lifee :* :X"

# fara iubirea tha^^ sunt un nimenii ;o3

Ţi-am auzit voceaaa. ;x dintr ` un clipit ;x m ` am ridicaaaaat. ! M ` ai privit în ochi ;;] , mi.ai zis "Eu sunt ce ai visat. "

Dau` play . :] Si prezint` 2 copii ce se iubesc ;x !

Dintr`o mie de băieţi . N`au niciunu ochii tăi !

Nu ma schimb pentru nimeni [-x , e mult prea greu . Nu renunt la nimic :o , iubesc ce e al meu !

Un cer albastru şi mult soare în viaţa mea .

Numai cine daruieste , dragoste primeste ! :*♥

Stii ca nu puteai fara mine sa stai !

El spune da, Ea nu`.Acestia suntem Eu si Tu`!

웃 + 유 `!

Traieste in fantezii.Viseza`La Nebunii!

Estiii luminaaa ochilorrr\:d/:-xSa te pierd mai bineee morr.\:d/:-x:-x

Hai, nu fi prost! Doar sti ca si ea te iubeste`! `

DOAR EA ♥ . iti aduuucee linisteeaa

๔๏คг єl รเ ςย ๓เภє !

O secunda fara el doOare ! [;x]

♥ × ♥ = ♥ ²]
Nu stiu cui` sa-i multumesc . Ca te am si te iubesc ;X

Cinevaaa` . ac0lo sus . are grija de amand0i` !

Sa aflee lumeaaa cu ce ma mandresc : cu Printsul meu` pe care il iubesc

Îţi mulţumesc că eşti aşa cum eşti , şi că eşti lângă mine.

Dispari! E doar al meu! ...Si eu doar a lui =p~:X!

Lasă`te, lasă`te, lasă`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.

Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde !

De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie !

Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt ;x

Fericita pana la ultima suvita !

O viaţă şi o zi în braţe să te ţin ar fi prea puţin .

Sentimentele nu pot fi puse pe balanţă , nu ne poate despărţi nicio distanţă .

Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.

Caut iar fericire Intr’un strop de iubire`!

Nimic in lume nu ma opreste sa tip tare sunt fericitaaaaaaa

Nu mi-e dor de amintiri, nici de vechi iubiri, ci de vremea cand eram mic copil`

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat ca pot avea orice daca'mi doresc cu adevarat !

Am o groază de motive să îţi spun încă o dată .

ZaMbesc`! . Nu regret`! . Nu am gresit`.am iubit`! .il iubesc:X si am simtit!`;x.

Nimeni nu-mi poate fura zambetu` care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!`;x

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` eSentSa tare, aSta e | FETITSA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare`

S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal .

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic.

Draga mea,nu ma privi cu ura...te-a iubit dar stii...eu sunt mai buna.

Cand plangi tu, plang si eu, Cand zambesti tu, zambesc si eu, asta pentru ca eu sunt sufletul tau !
C0aie mai tii minte cand visam si desenam "I Love You" pe trotuar ? ♥ .

Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc ♥