|

Vreau si eu statusuri de indiferentalove struck fundapuppy dog eyes

3 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativwinking

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA love struck

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentzelove struck

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele love struck

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agiteoh go on stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautatebatting eyelashes

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii...2006 - 17118 + Vezi răspunsul întreg

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Simplu...ba vaco\boule ma doare in pi**A de tine! nici acola oh go on...mars acasa!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

"spui ca am figuri? raised eyebrowsHa? laughingEsti un taran baioh go on... Vorbesti aiurea=]]"
"Zambesc doar cand nu am voie:X."
"Asta`s eu`...N`am ce sa-ti fac...am vazut ce` tarfe`tsi placoh go onlaughing Nu`tsi da ochii` peste cap! Nu pot` fi cum ai visatwinking!"
"Să nu'ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic.Să moară măta de nu stiu prea bine să profit" [laughing]"
"Tine minte stii prea bine` Ca privirea mea nu minte! De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc!"
"Daca penttu un timp credeai c`o vei distruge. uite`te dupa. zambeste sh mai dulcesmug"
Tin` langa`mineh`doar pe`cineh`iubesc`. de restul`doar ma fOlosesc`!"

"E Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine!

M`ai pierdut.Sh nu mi-ai dat de ales.A venit altul acum.Mult mai bun.Bineintzelesh!"

"Arunca si tu putin pamant cand o sa mor si macar prefa-te ca o sa-ti fie dor"
Indiferenta face diferenta
A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interesoh go on. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Imi place sa cred ca n`am pierdut nimic.Si daca am pierdut inseamna ca nu`mi trebuia.dar de tine sigur am nevoie ca esti viata mea.:X

Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi! doar pentru tine in viata de zi cu zii

Sa mai numaram si amintiri de vis, nu doar defecte! Are acel ceva, atat de simpla, naturala!"

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile tale o viaţă întreagă

viata e ca un castel de nisip,stiu bine,promit sa profit doar un pic.

"Ea e barbie,altele vor sa o imite dar la cat de scumpa ele `nu-si pot permite!:

Spune-i sangelui ce trebuie sa simta, lasa-ti ochii in voie sa minta. Arata-i mainii ce mana sa prinda, danseaza pana cand cerul incepe sa se aprinda

Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte...2008 - 2116 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează