| Madwlyna a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru persoanele care barfesc funda pentru cele mai frumoase

2 răspunsuri:
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Daca sunt subiect de barfa tu cretino esti o tarfa. Cam asta il stiu momentan.

| Madwlyna explică:

Gandesti bine! ", dar ai fi socat daca ai stii ce gandesc despre tine!
Sunt puternică şi ambiţioasă. Ştiu exact ce vreau, iar dacă asta mă face o scorpie, nicio problemă!
Cunosc multe persoane pline de comori dar pe interior cu zero valori!`
Aroganta si indiferenta din fire! Pentru ca mi s-a dat viata, dar nu si instructiunile de folosire! 

De ce fac mai mult rau decat bine? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine
Am primit palme, acum dau pumni inapoi.
Stiu ca o ai pe aia. dar stii ceva? Chiar nu-mi pasa! Poti s-o minti putin si s-o lasi dracu acasa!:*
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju
Pareti frumoase, aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
Nu incepe sa vorbesti, stai sa`mi aduc floricelele.

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe...vor doar sa ma schimbe, pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata

De`atatea barfe m`am intoxicat, Dar sa stii un om nebarfit, e un om ratat!

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand, Mai bine ma daram Si o sa cad razand!

Hai zi`mi daca m`am schimbat, Hai sa vedem cine pe cine a Tradat De fapt

Nu sunt perfcta! Stiu,.Am o gramada de defecte Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte!

Spune`ti doar atat: "Nu`mi pasa!" Oricarei lovituri ce se iveste in fata!

Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m`am schimbat, dar de fapt niciodata n`ai ajuns sa ma cunosti cu`Adevarat

Lasa`ma cu texte ce nu ma intereseaza! LaSA`ma cu lumea care nu ma agreaza

Ma privesti si`mi spui ca sunt fitoasa. Te privesc si iti spun: Chiar crezi ca imi pasa?

De obicei ii citesti rapid Pe cei care iti zambesc Dar de fapt nu te inghit

Daca le dai prea multa atentie esti o Zdreanta. Ia atitudine fetitz`o si scuipa`i in fata!

BARFESTE`MA SI ASA NU ITI SUPORT Fata! TU ITI STRICI GURA IAR EU IMI TRAIESC VIata!

Un look d bad g! rl. O inim@ d goOd chiLd. Eu pot sa fiu ca si tine Oricand. dar tuh qa mine Niciodata.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj.

. Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer, acesta este portret robot de fraier.

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

Nu mai e Ea Fetita ce tacea! Astazi iti spune PA, ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dp` tine zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze.

N`am impresii`n cap`! Nu sunt figuranta`! Si daca` esti cumva` de alta` parere`. Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!

.Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.

arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar.

Le pun conditii` la toti care` ma vor. Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor.

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala.

Poarta-te frumos cu ea.Ca e prea mica si nu stie ce vrea. Spune-i da cand spune nu.Cand zambeste, zambeste-i si tu.Cand greseste nu o certa.Ca e prea mica si nu stie ce vrea`!

•Si as avea multe sa-ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!•

Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu

Cand o vezi pe strada te`nrosesti si nu poti respira,
O inviti la tine acasa vrei sa-ii cumperi dragostea,
Ea nu viseaza masini luxoase, nici castele din povesti
Trezeste`te baiete cu`astea nu`o cuceresti.
Am cateva idei idei. Cine stie poate ies scantei

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X