| Lolaaaafetitaanonima a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru proaste, fitoase.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Nu iti zic, ca iei bataie dupa.

O seara buna!

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| Seven07 a răspuns:

Tu pari fitoasa si nici prea desteapta nu pari, scrie despre tine :-)