| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Vreau si eu un cont myyearbook cu cel putin 100, 000 lunch money (se poate si mai mult). sau sa imi dati si mie niste credite pe imvu (macar 500) laughingadica daca nu vreti sa dati credite va las eu un id de mess si va dau un id sa imi faceti un cont p myyearbook (decat sa il faceti, pentru. ca pe mine nu ma lasa, ca am deja prea multe pe IP asta.).
Contactati-ma la dvldanny@yahoo.com ( dar mai intai lasati un mesaj aici ca sa stiu ca mi-ati dat add).
Se ofera cineva?

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Nu se ofera nimenitongue. Fa-ti singur un cont si strange tu.Prin metoda cu manage, te conectezi la facebook, twitter si myspace si castigi 300, 000 daca te conectezi la toate cu blind date sau match. Daca te conectezi la site-urile alea castigi 300, 000 adica 1500 credits.

Bafta, pa-pa!

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi explică:

Am multe conturi, am facut de mult ce ai spus tu laughing