| Nousername a întrebat:

Vreau si eu un film gen :" Thirteen " sau "Megan is missing "
Va rog din suflet daca stiti, ca rog mult!

2 răspunsuri:
| Nousername explică:

Piskyy ce legatura are cu ce te-am intrebat? Am intrebat daca mai stiti filme ca acestia.In aldoiilea rand nu e horror E drama.

| Pisykyyy a răspuns:

Scrie la google filme de groaza online iti apare apoi mai multe serii una dintre ele scrie filme horror/filme de groaza/filmehooror subtritrate apoi dai acolo si in dreapta scrie actiune comedie tot cevrei selectezi ce doresti apoi ai mii de filme sper ca teaM AJUTAT