| Avasrin a întrebat:

Vreau si eu un film/serial nu foarte vechi(din 2012 in sus) cu adolescenti care sunt la scoala.
Filmul/serialul as vrea sa aiba actiune. drama,dragoste,mister.Dar nu vreau sa fie un film in care sa fie vorba doar de un baiat si o fata care se indragostesc gen "A walk to remember".

As vrea sa se intample intr-un oras mic unde lucrurile erau frumoase si ceva sa schimbe asta.(Nu neaparat)

Exemplu de serial ar fi :Riverdale,Teen Wolf, Vampire Diaries, Gosip Girl(Le-am vazut pe toate acestea)

Exemplu de film:Abduction

Va rog sa ma ajutati urgent!

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Filmu-i din 2006 si se numeste "Covenant", foarte mult mi-a placut. Insa altceva in afara de Twilight si vamp diaries, nu-mi vine in cap.

| kimby a răspuns:

Salut! Exista un site unde poti gasi o multime de liste cu seriale de toate felurile. Iti las aici un link cu o lista cu seriale pentru adolescenti, poate iti va fi de folos si vei gasi acolo ceea ce cauti http://trendygirl.ro/......in-2018/63

| EmmaEu a răspuns:

13reasonwhy

| Marah015 a răspuns:

Pretty little liars. Este un serial reușit, acum se filmează ultimele episoade si este din 2010. Are 8 sezoane, 25 de ep intr-un sezon. Mi se pare genial.