| anaareciuma1234 a întrebat:

Vreau si eu un nume de facebook avand in vedere ca ma cheama Amalia Adriana va rog frumos :*

Răspuns Câştigător
| martin3000 a răspuns:

Amalia parerea mea e ca e o prostie sa ati pui un nume pe facebook aiurea eu cred ca e mult mai frumos sa il pui Amalia Adriana eu il am Ovidiu Martin si in felul asta te pot gasi si prieteni mai usor happy

2 răspunsuri:
| Romiii a răspuns:

Malii Adriana
Amalia Adii
Adri Amalia
Amalia Lia
Sau pur si simplu - Amalia Adriana :*
Funda?

| barzugeorgik99 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa til pui simplu si usor Amalia Adriana pentru ca daca vrea cineva sa te gaseasca nu o sa poata fiindca numele tau e ceva de genul Amaliaeuuu.Deci numele cel mai bun Adriana Amaliahappy.