| SimoooSven a întrebat:

Vreau si eu un nume de Facebook.

Răspuns Câştigător
| Trissy1 a răspuns:

Simo Hihi
Simonyk Musik
Dark Soul
Love Music
big grin SPer ca ti-am fot de ajutor. Funda >?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Lavy_6719 a răspuns:

Pe facebook in general se pune numele normal cu numele de familie.
Pe hi5 se pun nume de genul:kidd traficant de sentimente.etc.
Deci sfatul meu este sa-ti pui numele tau cu numele de familie happy

| Strop_7659 a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa tratam facebookul ca hi5ul.Daca hi5ul e colorat cu sclipici si tot felul de chestii pe facebook ar trebui sa avem doar numele si prenumele, fara nume gen: Norisor de Ciucolata, FeTitZa RaSfAtAtA sau alte minuni de genull.:*Asa e si mai usor sa reiei legatura cu persoane cu care nu ai mai vorbit de mult timp. Asta e parerea mea. happy