| ndjfmkf a întrebat:

Vreau si eu un program de facut filmulete in care pot pune poze muzica si text happy funda

5 răspunsuri:
| FlooPp a răspuns:

Downloadeaza Sony Vegas sau Windows Movie Maker, sunt 2 programe de editat filmulete simple si usor de folosit. Funda?

| myrko a răspuns:

VideoPad Video Editor sau Windows Movie Maker.

| AnonimGirl67 a răspuns:

Poti incerca cu mai multe programe. Iata cateva din ele: Windows Video Maker, VideoPad Video Editor Professional dar poti face si online. Cele online le gasesti printre aplicatiile de la GoogleChrome. Sper ca te-am ajutat happy