| Sisilya a întrebat:

Vreau si eu un program de spart parole la id-urile de mess...Va rog!

6 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Am mai raspuns la intrebarea asta asa ca am sa copii raspunsul doar:

Daca ai stii cati oameni pe globu asta au fantezia asta oh go on E aproape imposibil sa spargi parola cuiva, din cate stiu eu singurele metode ar fi astea:
1.Program de spionaj: trimiti prin email partenerului el il deschide fara sa stie ca il vei spiona si programul se va instala singur in pc lui iar tu vei vedea tot ce scrie si face el ( desi e varianta cea mai buna e exclusa din cauza caprogramul costa foarte mult)
2.Un program fals care sa aiba interfata de messenger si la fel tu sa vezi ce scrie el la ID si parola ( din nou exclus fiindca ar trebui sa ai un prieten intr-o piulita ca sa se lase prostit in halul asta, el utilizand in continuare programul din calculator nu cel sugerat de tinewinking )
ID-urile au fost concepute cu parola pentru un scop: sa confere intimitate utilizatorului. Tie ti-ar placea sa ti se sparga parola? Ei, in functie de raspunsul tau ia o decizie in a lasa balta hackereala sau a incerca prin alte metode stupide de a sparge parola bietului omwinking ciau big grin

| RANGE a răspuns:

Scrie pe goagal 'cum sparg parole de messenger' si o sa te invete un rrom ce trebuie sa faci, nu e vrajeala happy

| cockieeee a răspuns:

laughing)) nu e bine ce faci...eu te sfatuiesc ca nu spargi.gandeste'te cum te'ai simti daca tie ti'ar sparge cineva id'u.dar ma rog e trebuie ta ce faci.happy bafata

| AnaTop a răspuns:

Download yahoo password showwinking

| padyx a răspuns:

Deci, deschide Messengerul, apasa Ctrl M (tii apasate tastele Ctrl si M in acelasi timp).

Se va deschide o noua fereastra. Faci click pe primul nume din lista de contacte, derulezi pana la ultimul contact, apesi pe tasta Shift si dai click pe ultimul nume. In acest mod ar trebui sa selectezi toata lista.

Dai OK.

In fereastra care se deschide scrii:

password:[xxxxxxxxx]

unde xxxxxxx inlocuiesti cu parola de la Messengerul tau. In acest fel, te autentifici si pacalesti computerul sa-ti afiseze parolele celorlalti. Apesi apoi pe Send.

Cauta dupa aia pe desktop un fisier.xsl care poate sa aiba ca nume toidi sau diputs si-l deschizi. Acolo se afla parolele.

,,,, spor…oricum nu folosesc yahoohee hee

| Sisilya explică:

Deci v-am cerut doar programul daca vreti sa-mi spuneti bine nu v-am cerut sa ma judecati si da nu mi-ar placea sa mi se intample pentru ca am patit-o deja