| veronica_1994 a întrebat:

Vreau si eu un site cu pierce cu magnet sau cercel cu magnet pentru baieti

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Cum adica? "magnet pentru baieti" adica sunt cercei cu magnet pe care ii poarta baietii sau sa fie niste cercei care sa-i faca atrasi de tine?
Daca este varianta a 2-a, atunci nu pot decat sa rad. De cand is baietii atrasii de cercei? Or fi si ei ca si ciorile, atrasi de tot ce straluceste? rolling on the floor
Scuza-ma ca-ti spun asta pe sleau, sunt baiat si cred ca cei mai multi vor fi de acord cu mine cand spun ca un decolteu generos atrage mai mult decat toti cerceii si toate celelalte accesorii din lume. happy