| DAVID_8154 a întrebat:

Vreau si eu un site de unde sa pot descarca muzica si daca stiti ce program imi trebuie sa pot trage muzica din calculator pe un CD si de unde il pot descarca asta daca se poate binenteles

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Ca sa descarci muzica, este simplu sa utilizezi Downloader-ul Youtube :) [il descarci de aici: http://download.kappa.ro/action__file/id__5783]. Cand vrei sa descarci, pornesti programul si introduci adresa URL a melodiei pe care ai cautat-o pe Youtube.
Ca sa pui muzica din calculator pe CD, ai nevoie de programul Nero. [http://download.chip.eu/ro/Nero-9.2.6.0_64280.html]

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce muzica vrei sunt o gramada de situri dar ce gemn de muzica vrei trilulilu este unu din ele si vad ca ti sau mai dat si alte situri cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti descarca muzica de pe ''ten 28'' asa se numeste programul. Dupa ce selectezi piesa iti va aparea mai multe [Downloader-uri]pui clicul pe fiecare(fara sa dai clik pe ele ca te scutesti de o munca)si pe care vezi ca scrie ''mediafire''in propozitia care apare mai sus de bara de start dai clic pe ea. Iti va mai aparea inca o pagina si dai clik pe scrisul dintr-un dreptunghimg galben (acolo scrie ceva cu download) si in final iti apare un fisier micut (dai save si iti apare sa-ti alegi unde sa-ti pastrezi melodia si dai open)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca nu stiu sa descarc muzica si sa pun muzica pe un cd nu stiu nici un sait si daca tu sti poti sa imi spui pe scurt text cum pun muzica pe un cd sau sa imi pun muzica pe calculator? binenteles daca se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai voi FACETI TOTUL SA PARA MAI GREU scris la google folderulmeu.ro si acolo serch si scrie ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa tragi muzicaa cu nero cat despre sait nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poooi fisierul meu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google :
Download Vdownloader