| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Vreau si eu un telefon care sa aiba wi-fi! Imi spuneti si mie cateva alaturi de pretul lor? mersikiss

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am avut N95, N96 si acum am N82. Toate stau foarte bine la acest capitol. Poti lua un N82 (il vand si eu ca imi trebuiesc banii big grin) si la sh, ca sunt bune.

| M4RK a răspuns:

Cred ca 590LEI

| mada12 a răspuns:

Ok... cei ala wi-fi? Si dupa aia iti zic

| stealthb a răspuns:

Wi-Fi = WLAN = Wireless LAN = Wireless Local Area Network. Adica retea fara fir pe intelesul tuturor. Eu am cautat exact acelasi lucru, si in decembrie 2008 cand mi l-am luat Nokia E51 era cel mai ieftin telefon cu WLAN atunci cred, 700 de lei am dat pe el pe net. Dar are displayul de 2" doar si intre timp au aparut si alte telefoane cu WLAN. Oricum eu sunt foarte multumit de E51 al meu. Citesc stirile de pe WC dimineata de pe routerul lu vecinu si am net si la liceu.