| Emilia23 a întrebat:

Vreau si euu un nume mai nebunesc asahee hee. ca : zuzuu `...;;] :*. plis :X urgent big hug funda

4 răspunsuri:
| allymiki a răspuns:

Emilia nu prea mai sunt "la moda" numele astea, cel mai frumos e numele tau ex: Emilia si al 2 lea nume al tau sau Emmi

| xIcss a răspuns:

XIcsulet happy.
xZuuza happy.
.xPitic happy.
.xFaraInspiratiie happy.
. xBrokenAngels happy
. xHeroina happy
.Nuu aii mentionat pentruu ce oh go on. Dar sper ca sunt buune happy

| Emilia23 explică (pentru xIcss):

Pentru fb tonguebig grin

| xIcss a răspuns (pentru Emilia23):

Aaa :]] Poii spune asa straight face. Poii sincer nu prea Stiu happy. eu am "Maria Baii ". Potii sa puii altfel =]] nu stiu.