| miki_9062 a întrebat:

Vreau statusuri pentru zdrente, barfa dau fundita pentru cele mai frumoase

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

●Vorbesc urat da` fk numai lucruri bune.Ma pis pe tarfele care ma umple de spume!

● Esti dulllcee ca zaharu`. Daca ma pis pe tine te fk ceai smug:Xlaughing

●Oricine-ar incerca sa`mi vorbeask urat, Oricine ar incerka nu poa` s`o fac prea mult, Pt ca stiu si eu bine`n gura sa va *** winking!

●TACI e uN cuvant potrivit pentru TiNe...pAi de cand vorbesti fA tU de mine? inchideti Gura, Stapaneste-ti uRa...FoLoSeStE`ti Gura numai atunci cand SUGI PULA!

● Manutele sus, gurita mareeeee! MA PIS pe voi doamnelor zdrente Barfitoare! winking _||_

●• Tai`o! Pleacã! Carã`te! Dispari!
Zbori! Sterge`o! Calc`o! Evaporã`te!
MoRi!
Dã`ţi foc.Fã`te sCrum.Arzi in culori.
Stinge`te si suflã`te singur cã imi dai fiori! ][:-s][•

●Am incercat sa gasesc persoane mai proaste pe pamant, dar mai proaste ca tine inca nu s`au nascut.Nu stiu cu ce sa`ncep lista de defecte, cand in tramvai toti te confunda cu compostoru de bilete!

●Esti o fata cuminte doar pe vertikala.Cand stai pe orizontala esti o tarfa penala! Diferentsa dintre mine si tine e ca eu n`am sange de tarfa in mine!

●Nu vreau decât să îţi vezi în p**a mea de treabă, Recunoaşte că nu mă cunoşti când cineva te-ntreabă! winking

●Unii spun ca tine doar de etichetaoh go on Ma pis pe toti care ma critica in ordine alfabetica winking

●de ceva timp e si la mine cum e vb aia vii cu vii morti cu mortzi...asa ca eu cu vii mei el/ea cu morti lui/ei

●Garsoniera in pamant iti fac la misto... Minte-ma in mm ca te mint si eu.laughing

●Farduri si tocuri, alcool si droguri, depresii la ordinea zilei, nu sunt jocuri. e realitatea, ma doare la pl de toate!

●Îmi vine să-ţi *** una,de-abia pot să mă abţin
Hai pleacă-n **** mea,du-te,că nu te mai reţin
Ce se-ntâmplă nu realizez,încă,mă uit în gol
Parcă sunt într-un film şi-am cel mai trist rol

Vorbesti` mereu de viata` mea. te roade` invidia`.smug

Unde am fost eu, n-o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta, e o proasta;;]

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede.

Cu siguranţă n-are nevoie de motive că zdreanţa`i zdreanţă. Zice că`l iubeşte dar se poartă de parcă nu`i pasă, pe târfă n`ai cum s-o faci femeie de casă.

eşTi tare`n cLeanţãã doar cand e de faţã muLtã lumee`oh go on
cand eşTi doar tu cu mine`. sPui ca au fost doar glume`=p~

…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importanta`!

ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

funda :X?

| 3iiaa a răspuns (pentru pryncesSs):

Super calumea statusurilee.

6 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Am multe defecte in fata unor zdrente care se considera perfecte

`Imi` PLaCe` sa` fAc `CE `IMI` TReCE `PrIN` Cap
`Fara` reGreTE` SAu `aLTe `seNtImEnTE
bINe` saU` rAU` o `faC `in `feLul` meu

Asta e moda actuala
SA fii dulcee
Sa ai vrajeala
K asa sunt eu de felll
; x.Fitzoaasaa cu caracteerr:X""

Pas cu pas t apropii de mine
, Dar nu ma las,
nu ma las vrajita d tine
Pas cu pas vrei sa intri in viata mea,
Dar nu t las,
inima mea e promisa altcuiva "

scumpule ai grija de tarfa ta
ca o sa te doara inima
cand te vei uita la poza mea

Foarthe ` bine ` din parthea ` meea `...
N ` ai decat ` s ` o alegi pe ea ` `!
Orikum ` deja ma ` m cam saturat ` de tine `

Nu sunt rea
sunt smecherita
si stiu sa ma fac iubita,
hai sa facem o`ncerkare,
sa vedem care pe care…

OrCe BaIaT Care Se rEsPeCtA aRe LaNga El O BrUnEtA

Ma uit la luna…
te vad pe tine….
ma uit la soare….
te vad pe tine….
ma uit in departare….
te vad pe tine….
DA da-te dracu din fata mea odata!

Am luat palme dupa palme, acum dau pumni înapoi

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •

daca eu sunt subiect de barfa', atunci tu esti o tarfatu contra mea'eu mereu deasupra ta

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´! ●

lasa'i sa comenteze, daca esti pe faza. observi ca nu ma intereseaza
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
Multe barfe multe tarfe. asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa

imi cer scuzek nu sunt de barfa dar mie mi se par chiar misto

| bethyxlove a răspuns:

Am multe defecte in fata unor zdrente care se considera perfecte

| 3iiaa a răspuns:

Stii.` nu mai incerca nu o sa iti iese ce vrei tu.eu ca tine pot sa fiu oricand tu ca mine niciodara...nu ca sunt perfecta dar pur si simplu esti defecta

| bethyxlove a răspuns (pentru 3iiaa):

SUper tare:X