| mytzzy_8364 a întrebat:

Vreau su eu niste statusuri cu injuraturi, vulgare... dau funda celor mai frumoase

Răspuns Câştigător
| Absent a răspuns:

Viata este ca si parula de la c*r...Scurta si plina de ***~
~Femeile sunt ca locurile de parcare-Cele bune sunt ocupate si celelalte sint pentru haindicapati`~

Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata. Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine. Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine.

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa, ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie?
cand te *** nu simte nici o senzatie
se pisa pe tine. si ma alege tot pe mine.

PishamaS p voi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Ca orice ar face pan'la urma tot la mine vine,
Asa ca am grija de el,
Pentru ca la mine-n inima nimeni nu-i la fel.
Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste
Eu sunt fetita lui si fara mine nu poate sta...

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X"

Sa Taci cand vb eu´.nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´. nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea!

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cine nu ma-nghite, sa ma suga
ar mai fi dar nu pot sa le pun aici

| Delisha_4359 a răspuns:

Ai un cap pe umeri dar capul nu te duce, eu ti-am dat un deget doar ca sa ai ce suge! big grin

| n0name a răspuns:

Bunalaughing pai stii... daca sunt cu injuraturi n-au cum sa fie frumoasebig grinbatting eyelashes.

| Denisa_Elena_1996 a răspuns (pentru n0name):

Baai fata vrea niste status nu comentarii straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inguraturile si lucrurile vulgare nu merg in general cu lucrurile frumoase, nu crezi?laughing

| danutadani65eee a răspuns:

Imaginează'ţi c'o dau lipsit de graţie.Na` **** n'ai atâta imaginaţie.Eu am viteză de reacţie, da' am auzit că fata ta are viteză la felaţie smug! FUNDA?