| UtilizatorTotiPentruUnu a întrebat:

Vreau un joc unde sa adopt un caıne pısıca ıepure etc m rog un anımal (ın joc) sı apoı sa am grıja de el sal plımb sal hranesk ETC

FUNDA*+vot*

3 răspunsuri:
| Patricia891 a răspuns:

Exista sims 2 daca vrei poti sa ma contactezi iti trimit jocul sh happy rezolvam e suuper tare e interactiv id de mess : patry_patry_99@yahoo.com plzz Fuuunda :*?

| bianca1998_4570 a răspuns:

Poti intra pe imvu trebuie sa iti faci cont si dupa sa il instalezi...
adopti animale cumperi casa iti iei iubit(in joc)faci s.(stii tu ce)nah mai multe e super tare

| UtilizatorTotiPentruUnu explică:

Am sims si imvu laughing eu vr doar animaluu