| nyoentox2002 a întrebat:

Vreau un mesaj pentru toti obsedatii sexuali?
Al meu e:Fetele/si femeile nu sunt jucarii ceva de genul! Vreau sa pun la un story!
Vă pup

11 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Obsedații sunt persoane abuzate psihic, fizic, poate chiar de mame, în copilărie, lucru care a cauzat probleme psihice.
De fapt, obsedatul este opusul absentului, celui lângă care o fată se simte singură.
Un obsedat devine periculos, în momentul în care pierde simțul realității și devine violent!
Iar, ce scriu unii pe internet, catalogați, drept obsedați, pot fi în realitate timizi, rușinoși, incapabili de a avea o relație.

| RAY a răspuns:

Serios?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca-i mai simplu sa-ti schimbi setarile ca sa nu te mai caute nici un obsedat?
Treci contul de pe "public" pe "privat" si nu te mai contacteaza decat prietenii, in felul asta nu mai are acces nici un psihopat, obsedat sau drogat, la contul tau.

| Wr3nch a răspuns:

laughing Oau, sunt convins ca acum ca au citit mesajul tau o sa se purifice instant si nu mai vad fetele ca pe niste jucariiilaughing Intrebarea care era?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Din punct de vedere stiintific afirmatia lui romeo78 este total gresita: nu toti obsedatii sexual (nu obsedati, ca unii pot fi obsedati de uratenia lor) provin dintre cei abuzati cum spui, dar nici toti cei abuzati nu devin obsedati.
Celelalte afirmatii sunt doar simple alegatii, fara un suport in realitate.

Răspuns utilizator avertizat
| MValentin a răspuns:

Bună nyoentox, probabil răspunsul meu va fi fix pe langa așteptările si pe langa topicul meu.
Dar uite, din începutul intrebarii tale mi-am dat seama ca metoda ta de gestionare a situatiei cu acei baieti obsedați si/sau necivilizati este una greșită si deviaza de la faptul de cum tu ca fata ar trebui sa ii tratezi, tratezi in general lumea.
Nu vreau sa generalizez sau sa gandesc pentru tine, dar majoritatea fetelor ce isi fac chiar o problemă cu acea joasa speță a societății, si se afirma public cu,, independența, suveranitatea sau nu stiu feminitatea lor,, intr-un mod acest comportament generează inevitabil atenție de la acea grupa de oameni.
Nu iti stiu intentia bine, dar sigur poti sa scrii sau sa cauti o poza constructivă cerintei tale fara sa folosesti feminitatea si relatiile intre sexe gresit. Sper sa iti dai seama unde bat. O zi buna!

| nyoentox2002 explică (pentru MValentin):

Dap! Eu vreau sa pun la story un text scurt!
Mesaj pentru baietii obsedati sexual: Ține-ti minte ca fetele nu sunt niște jucării cum credeți voi, au și ele un suflet! nu stiu veva de genul

| RAY a răspuns (pentru nyoentox2002):

Amuzant,cica nu sunteti dar postati in obiecte sexuale

Răspuns utilizator avertizat
| CerealaCuOchi a răspuns:

Daca o lezbiana poate sa se abtina intr-un vestiar plini de femei in curu gol si un baiat hetero poate sa se abtina cand vede o fata imbracata pe strada