| dulshe a întrebat:

Vreau un program cu care sa imi inregistrez vocea. Vreun link ceva? Daca se poate, imi puteti zice si cum se sa-l descarc, si cateva informatii despre el, adica cum sa-l folosesc, etc.

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Start/Programs/Accesories/entertainment/Soundrecorder

dupa ce trec cele 60 sec dai increase volume.asa ai mai multa"banda" bafta.merge cu micr de la castitongue

6 răspunsuri:
| dulshe explică:

Ms @Crucified-Countess

| dulshe explică:

@bro si tie iti multumesctongue

| dulshe explică:

:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulshe imi multumesti si mie? Ca ma pregateam sa-ti dau acelasi raspuns, dar intre timp am citit si am zis ca nu mai e nevoie big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulshe esti o dulce happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie pentru imi inregistra vocea