| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un tricou de pe bestial.ro dar nu stiu ce marime sa imi iau pentru ca mi-as dori sa stea mai larg.eu am un 1.65m si 53 kg.stiti ce marime mi-ar trebui?

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Când mi-am comandat prima oară de pe bestial.ro,mi-am luat mărimea M(pe-asta o purtam de obicei), şi după cum era de aşteptat, era mult prea mare. Avem cam aceeaşi înălţime, doar că am câteva kg minus, deci îţi propun să-ţi iei mărimea S.Lungimea e ok, iar tricoul cred că o să-ţi vină destul de larg(în caz că nu-ţi comanzi girlie, că diferă).thinking

| dexter7 a răspuns:

Daca vrei mai larg cred ca iti trebuie M sau L