| Summerrr_8539 a întrebat:

Vreauuu si eu niste statusuri mai noi. versuri din melodii. ceva mai nou. sad

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

• O simpla melodie, un sentiment placut love struck`!

• Daca iti zambim nu inseamna ca te placem;>. Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim; d. Ci doar ca stim sa ne purtam. blushing

• I said I need you, I need you to understand.; x [ Am zis. Am nevoie de tine pentru a a intelege ]

• Let`s play a love game love struck! Do you want love, or you want fame smug? Are you in the game? :-s [ Sa jucam un joc de dragoste! Vrei iubire, sau vrei faima? Esti în joc?]

• I`m gonna leave the day behind cause I`m gonna have a real good time. smug! [ Voi pleca a doua zi în urma cauza voi avea un timp foarte bun ]

• E amuzant sa vezi intr-un om ceva ce nici macar nu exista! oh go on

• Prea repede trec zilele bune, pe bune smug. Daca nu suntem prea mici pentru asa mare lume! happy

• Vreau sa traiesc frumos, nu vreau dus cu apa rece. Ma intelegi vreau sa rad la ziua care trece?batting eyelashes

• Ziua frumoasa repede mai trece! oh go on

• Tot ce vrei sa`mi spui, spun ochi tai caprui!; x

• Si vrei sa pari ceva ce nici tie nu`ti place. Nu mai lasa un zambet fals sa te imbrace.
• Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi love struck!

• Numai vreau povesti de amor smug. Pentru ca ele dor oh go on.

Funda? Nu cred ca le-ai mai vazt. Unele sunt facute de miine`!