| EojiKumnE a întrebat:

Vreaw si eu niste statusuri d dragoste :X:X: si niste descrieri pentru. hi5 plzzz! fundita!:X:X:X:X

1 răspuns:
| Dariapm a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placalove struck eu incerchappy

¦.E o singura iubire. Cea din inima ei! :=x. Cea care te inspira si iti ofera mii de idei! :=x

¦. Trăieşte clipele intens Chiar când nu eşti înţeles, Curajos, dar visător, Găseşti pasul următor.

¦.Se spune ca vremea.i frumoasa.Atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia.i mai receAtunci cand in suflet te doare.:[

¦.Ne iubim ca nişte visători, din noapte până-n zori.Ma adormi pe un covor de flori şi.mi dai mii de fiori :=x

¦.E petrecere si toti sunt in picioare. E intrecere cine striga mai tare! xD

¦.Nu pierde nici.o clipa! Distreaza.te si tipa.>

E o mare diferenta intre a fi tampitica pe cont propriu sau impreuna cu o prietena.

Te stiu al meu, dar egoismul din mine imi sopteste: "numai al meu" :X

"Nimic nu-i mai fals si mai prostesc decat sa spui: Mie nu mi-a fost si nu-mi va fi niciodata frica."

Unii zic ca m-am schimbat, dar eu stiu ca sunt fericita asa cum mereu am visat. :X

"Unele lucruri complicate sunt atat de simple:X

Si orice cale aleg, ma duce la tine.

Iti amintesti prima zi cand am incetat sa ne mai jucam day dreaming?

Iubirea e o catifea, mereu te rasfata. :X

Te cert fiindca imi place sa te iert. love struck

Ce simt pentru tine e mult mai mult decat un simplu "te iubesc" :X

Ceva e altfel azi. Am stat şi te-am privit dormind, era în zori când în braţe mi-ai sărit zâmbind. :X

Este ca si cum lumea ar disparea cand esti langa mine:X

Nu vreau poveste de amor Povestile-s triste si dor

Acum faci totul sa fie asa de complicat